Wpis z mikrobloga

#play #telefony #siecikomorkowe #oszukujo
Drogie @play_polska proszę mi powiedzieć, dlaczego w waszej oficjalnej aplikacji są kłamstwa? Uwaliliście Stan Darmowy w ofercie Play na Kartę, więc zmieniłem na ofertę "OdNowa" która jak byk miała napisane - "STAN DARMOWY - rozmawiaj i SMS-uj w Play za 0 zł", i moje pytanie brzmi, gdzie albo jak to aktywować? Bo ja widzę tylko formułę za 9 zł która to umożliwia, więc coś mi się tutaj nie zgadza.
Straciłem wystarczająco dużo pieniędzy bo te smsy za 0,79 zł to już jest jakiś kosmos, 20 lat temu płaciłem mniej.
Mirki najtańsza opcja to chyba #njumobile za 19 zł miesięcznie nie?
Krs90 - #play #telefony #siecikomorkowe #oszukujo
Drogie @play_polska proszę mi powie...

źródło: play

Pobierz
  • 10
  • 0
na odnowie też wyłączyli


@Matpiotr: No właśnie a w aplikacji nadal jest informacja o Stanie Darmowym, mimo że już chyba z miesiąc temu mieli wyłączyć, więc to jest jawne wprowadzanie w błąd.
  • 0
uciekaj do nju, nawet się nie zastanawiaj


@ChristianHorner: Tak chyba będzie trzeba zrobić, ale widzę że opcja solo na kartę 29 zł a w przypadku dwóch numerów 19 zł dobrze rozumiem?
@Krs90: Zależy czego potrzebujesz. NJU jest OK, możesz rozważyć też a2mobile (Plus) za 19,90 masz no limit rozmów, SMS, MMS i 10GB internetu (bez 5G), potem lejek
Jak szukasz ofert to zawsze precyzuj czy i ile internetu potrzebujesz, bo tak naprawdę to to te oferty wyróżnia. No i bierz operatora, co ma u ciebie dobry zasięg (chyba, ze wszystkie)
  • 0
@FrasierCrane: W sumie specjalnie tego internetu nie potrzebuję, ale to Nju chyba wychodzi mimo wszystko najlepiej jak się weźmie 2 numery. Play to się kompletnie nie opłaca, bo mam albo do wyboru jakiś lichy pakiet za 30 zł, albo kupić pakiet sms/rozmowy w Play za 9 zł, do tego przydałby się jakiś net za to 5-10 zł a smsy i rozmowy poza siecią 0,79 zł, dramat. Na 99% będzie Nju.
@Krs90: Przejdź kodem do Fakt Mobile. Wydasz max 15 zł na rozmowy i sms miesięcznie (w zależności od używania) a internet sobie dokupisz pakiet jaki chcesz, 1GB -3 zł. 2GB - 5zł itd.
Fakt to najtańsza taryfa Play. Za minutę rozmowy, sms, mms zapłacisz bez żadnego pakietu 15 groszy.
W każdej chwili kodem możesz też wrócić do Play.
@Krs90:

Vectra mobile ma dobrą ofertę na papierze 20zl za nolimit, 30GB a potem lejek 1mbits więc nie zostaniesz odcięty. Problemem są zapisy inflacyjne w umowie więc po kilku mc mogą podnieść cenę. Nie wiem czy nadal to robią.

Cross mobile 10zl no limit 12GB