Wpis z mikrobloga

Znalezisko - Nielubiana przez monarchię, kochana przez ludzi – historia Diany, księżnej Walii (https://wykop.pl/link/7410619/nielubiana-przez-monarchie-kochana-przez-ludzi-historia-diany-ksieznej-walii)

W jaki sposób Diana stała się gwiazdą brytyjskiej monarchii? Za co pokochały ją miliony ludzi na całym świecie? Jak wyglądały jej relacje z rodziną królewską? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w nowym filmie projektu „Tak było, nie zmyślam!”.

------
Jeśli interesujesz się historią i lubisz konkretne materiały (takie z rzetelną bibliografią i ciekawymi zdjęciami/filmikami), to dodaj odpowiedź “wołaj” pod tym postem — z chęcią zawołamy Cię do naszych znalezisk () #histmag
------
Ten wpis jest fragmentem materiału z portalu Histmag.org. Więcej jest w linku znaleziska.
Fot. Księżna Diana, domena publiczna
#historia #ciekawostkihistoryczne #histmag #ciekawostki #mikroreklama #swiatnauki #liganauki #qualitycontent #starszezwoje #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #rozowaihistoria #polska #swiat
Histmag - Znalezisko - Nielubiana przez monarchię, kochana przez ludzi – historia Dia...

źródło: Diana

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@Histmag: Jeśli interesujesz się historią i lubisz konkretne materiały (takie z rzetelną bibliografią i ciekawymi zdjęciami/filmikami), to dodaj odpowiedź “wołaj” pod tym postem — z chęcią zawołamy Cię do naszych znalezisk () #histmag
  • Odpowiedz
Igrzyska dla ludu...jakie to jest słabe , że ludzie żyją życiem jakiejś księżnej, króla, piosenkarki polityka itd...uważając ich za jakieś wręcz bóstwa, jak w średniowieczu, król to wybranek boga bo władza pochodzi o boga,wiec trzeba się na wszystko godzić...a powinni się zająć swoim życiem które ich otacza
  • Odpowiedz
moja korepetytorka z angielskiego poleciła mi 2 pierwsze sezony The Crown - podobno dobrze wyjaśniają dlaczego brytyjczycy onanizują się do tej całej rodziny królewskiej. Do dzisiaj nie obejrzałem, po prostu w ogóle mnie to nie interesuje ¯\(ツ)/¯ Zostawię sobie na emertyurę - jak już naprawdę będę się nudzić...
  • Odpowiedz
@maturzysta_ze_szczecina szefie, ja niedawno skończyłem pierwsze trzy i nie musisz oglądać, nie wyjaśniają xd. Tej perspektywy to ja tam nie uświadczyłem. Jedyne co wyjaśniają to to, że ci z Buckingham to wysoce patologiczna rodzinka, tyle ze bogata ale to każdy o zdrowych zmysłach wiedział od dawna i bez serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba, że to jest tym powodem, oglądanie jak zachowują się najbogatsze patusy Europy xd, ale
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Jakiego dzieciaka na boku? Przecież to bujda dla ludzi szukających taniej sensacji tam gdzie jej nie ma. Harry wygląda prawie 1 do 1 jak Karol, włącznie z uśmiechem, a im jest starszy tym bardziej to widać. Zdecydowanie bardziej podobny do Karola niż William, ale u starszego i tak zdecydowanie widać rysy Windsorów. Z kolesiem od koni Harry ma podobny tylko kolor włosów, ale sprawdź sobie jakie włosy miał brat Diany
  • Odpowiedz