Wpis z mikrobloga

  • 38
@Niedobry: Spoko, spoko. Sam byłem zdziwiony. Dania typowo polskie, trochę „na uboczu” ale nie aż tak 😀 Schabowego „sprawdziłem” - był ok. Czysto, wystrój ok, nawiązujący do nazwy - jest ok, sam mieszkam w Warszawie 😁 Nie ma czego się wstydzić. Byłem w samo południe, jak temperatura dochodziła do 40 stopni a tam 2 stoliki zajęte. Jak wysiadłem z tuk-tuka i skomentowałem, że potrzebuję wentylator, to zanim usiadłem, miałem go j
kapitan-azja - @Niedobry: Spoko, spoko. Sam byłem zdziwiony. Dania typowo polskie, tr...

źródło: IMG_0602

Pobierz
  • Odpowiedz
Ok.. Po prostu tutaj mało kto jest przyzwyczajony do +..Rzadko mamy do czynienia z prawdą, jesteśmy wyczuleni na kłamstwa itp itd.. Wygląda ok! EU, PL to są wyczulone na porządek, higienę.. Po prostu w "naszym Cambo Univ" wszystko jest brudne, z muszyną, plus gastro atrakcje..
  • Odpowiedz
  • 3
@Vendigoo: Doskonale rozumiem. Sam jestem bardzo na tym punkcie czuły 😁 dlatego nic nie komentuje, co nie mija się z prawdą. Jednak w całym tym „syfie” jaki się tutaj znajduje staram się znaleść dobre miejsca i dobre ludzkie zachowanie inaczej „człowiek by się udusił”. Cieszy mnie każdy pozytywny akcent. Khmerzy generalnie to „dobrzy” ludzie ale porządek, skrupulatność, dokładność i czystość gdzieś zatracili. Poza tym trzeba z nimi przebywać aby zrozumieć ic
  • Odpowiedz
@kapitan-azja: Ja ich rozumiem.. Młodszy brat rozwijającej się Azji.. Dobrzy ludzie, czemu nie mają być.. A kto ich zniszy?? Nie chcę sztucznych uśmiechów..!Dobra zaraz wejdzie politiko.. 😄Miło poznać 👍
  • Odpowiedz