Wpis z mikrobloga

Zacząłem interesować się zakupem Meta Quest 3, tylko zastanawia mnie kwestia ceny. Czemu na oficjalnym sklepie mety google kosztuja 550 euro (2400zl) a juz w takim media expert cena to 3200? #metaquest
  • 7
  • Odpowiedz
@minonaxd Myślę że przyczyna leży w tym że ze sklepu META musisz czekać tydzień na dostawę, a w media expert masz na wczoraj. Druga sprawa to polityka cenowa METY, która zarabia głównie na akcesoriach a nie na goglach i zależy im abyś kupił gogle z ich strony ze względu na akcesoria. Niektórych też przeraża płacenie w euro, bądź nie mają konta w banku a w media mają na miejscu za gotówkę. P.
  • Odpowiedz
@minonaxd Rozszerzę może jeszcze co to znaczy że META zarabia głównie na akcesoriach, bo to może nie być oczywiste. Są takie teorie że META sprzedaje te gogle na granicy opłacalności produkcji i zarabia na grach i akcesoriach. Ceny dodatków są bardzo wysokie, gumki, paski, baterie, stacje dokujące. Bardzo często ludzie kupują google i jakiś dodatek od razu, a z tego względu że cena jest na granicy opłacalności produkcji nie zgadzają się na
  • Odpowiedz