Wpis z mikrobloga

@1021690019151491: testowalem limited edition i edt. Mam wrazenie, ze EDT projektuje troche mocniej ale trzyma krocej, zapach tez jest bardziej chemolowy w otwarciu i to tyle. Jak znajdziesz za 2 stowki Limited edition to bier, jak nie to do stowki EDT.
  • Odpowiedz
@Mafieusz: Ja miałem w posiadaniu EDP i Limited Edition i tak jak lubią mówić: Limited Edition jest bardziej dymna i mniej cytrusowo-chemiczna niż EDP. Niestety miałem je w różnych okresach i nie potrafię powiedzieć która jest "lepsza"
  • Odpowiedz
@1021690019151491: daj sobie spokój z tymi Armafami w jakiejkolwiek postaci, a bierz Afnan Supremacy Not Only Intense. Raz na jakiś czas korzystam z odlewki CDNIM i nie wiem skąd taki hajp na ten zapach. Za to Afnana nosze z przyjemnością, nie ma chemicznego otwarcia, parametry bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@1021690019151491: EdP jest bardziej owocowe w otwarciu, Parfum i Limited brakuje tej owovowosci, są dymne i ciemne od samego początku.

Niestety każdy cdnim wali chemia na odległość. Tylko przy nich mam tak że po aplikacji dwóch, trzech plików zaczynam kichać.
  • Odpowiedz