Wpis z mikrobloga

via Android
  • 17
@GalAnonimowy #!$%@? od.poczatku życia ciężko ruszam dupą, w niektórzy nie potrafią zrozumieć że jedni mają faktycznie gorzej. Po prostu ich wina i za późno wstawali rano, nie uderzyło pięścią w stół.
A moze niektórzy mają naprawdę gorzej od innych co?
  • Odpowiedz
@qew12: Walić ludzi co wyśmiewają się z innych. Niech patrzą na siebie. Ja mam już wywalone co sobie o mnie inni myślą. Mam nadzieje, że też kiedyś dojdziesz do takiego etapu.
  • Odpowiedz
@Blaskun

niech patrzą na siebie


Dopóki ktoś nie pisze wysrywow na wykopie to każdy raczej patrzy na siebie. A jak ktoś szuka atencji na tagu to musi się liczyć z tym, że zamiast poklepywania po pleckach spotka go wyszydzanie bo jest leniwcem

@qew12 jeśli nic nie robisz w tym kierunku żeby nie być pośmiewiskiem to prawidłowo
  • Odpowiedz
@qew12: chcąc się porównywać do innych, że ja mam #!$%@? bo inni mają lepiej to można tak bez końca, zawsze znajdzie się ktoś kto ma jeszcze gorzej. A sensu w tym żadnego nie ma, bo czy ktokolwiek nam powiedział, że życie jest sprawiedliwe? Otóż nie #!$%@?, nie jest. Tak więc niestety, ale trzeba grać takimi kartami jakie się ma. Jeden się urodzi biedny i sobie fajnie w życiu poradzi, a drugi
  • Odpowiedz
@Blaskun: Polecam takie podejście. Od dawna nie zwracam uwagi na to co kto o mnie myśli, bo jakie to ma niby znaczenie. Najbardziej to mnie rozwalało typowe myślenie takich wiejskich bab, oo bo co ludzie powiedzo. #!$%@?, chciałbym się przejmować opinią każdego, to musiałbym z domu nie wychodzić
  • Odpowiedz