Wpis z mikrobloga

#krakow #warszawa #heheszki To prawda? Kolega mi opowiadał, że kładkę Bernatkę na noc zamykano na kłódkę by miejscowi części nie rozkradli na złom a potem przyjezdni turyści zostawiali kłódki swoje by zamknąć kładkę na zawsze. Niestety ktoś wpadł na genialny pomysł by kłódki przetopić na rzeźby. Teraz kładka ma ponoc zmienić nazwę na "Pod zwisłym kut@sem". Ps. Zapraszam na prężną kładkę im.Czaskoskiego do Warszawy gdzie z jednej strony Bulwary a z drugiej Twój stary. I nigdzie nie ma zakazu, że nie można srać do Wisły. Pytam czy to prawda @piotrsnow ( @alkoJezus Ty jeszcze śpisz a krakusy sr@jo do Wisły)
CipakKrulRzycia - #krakow #warszawa #heheszki To prawda? Kolega mi opowiadał, że kład...

źródło: IMG_20240406_075415

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@#!$%@?: eh, i weź tu licz na ludzi. Umawiają się ze wschodem słońca na szable a potem pierdzą w kołderkę do południa jak Jarosław. Idę popracować w ten piękny "Warszawski dzień" 🥰
  • Odpowiedz
@#!$%@? śpię cfaniaczku? Zobacz godzinę mojego ostatniego wpisu
My sramy do Wisły tylko pamiętaj gdzie ta woda płynie dalej i gdzie macie ujęcia wody pitnej

PS. Co do srania to chyba u Was pękła rura?
  • Odpowiedz
@#!$%@? Twój adwersarz rozprawia się jeszcze z innymi cfaniaczkami
Czekaj grzecznie w kolejce, świt u nas później bo bliżej nam do cywilizowanego zachodu niżeli Wam
  • Odpowiedz
@#!$%@?: od rana razem z @alkoJezus obskoczyliśmy ponad 400 pojedynków i każdy odbył się o świcie, szliśmy równo ze wschodem słońca, po której stronie rzeki stałeś?

wrzucam jedno ze zdjęć na dowód, jutro będzie w gazetach

i tak to prawda sramy do Wisły, ale to płynie do Was przecież ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
piotrsnow - @#!$%@?: od rana razem z @alkoJezus obskoczyliśmy ponad 400 pojedynków i ...

źródło: pojedynek

Pobierz
  • Odpowiedz