Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zarrakash:

Na wzrost nie masz wpływu więc nie ma co się nim przejmować i budować kompleksy w oparciu o cm


sorka, ale gdzie tu jest ciąg przyczynowo-skutkowy? Dlaczego, nie mam na coś wpływu = mam się tym nie przejmować? xD to nie jest logiczne, bo nie ma tu związku

Na wzrost nie masz wpływu

a no wlasnie to zalezy, bo nw czy mi sie płytki wzrostu zrosły watpie zeby to mialo
  • Odpowiedz
@bazyli29391: Dla mnie "wysoki" to już taki 190cm i tak, większość wysokich facetów, których znam wygląda słabo. To wynika z prostego rachunku prawdopodobieństwa - masz niewielką szansę by trafić ten wysoki wzrost, a by to się razem kleiło jako całość to poza wzrostem musi trafić się też wyjściowa gęba. Jak jesteś wysoki z niewyjściowym ryjem to bardziej rzucasz się w oczy, a jako kompozycja wyglądasz niczym typ, który regularnie chodzi na
  • Odpowiedz
sorka, ale gdzie tu jest ciąg przyczynowo-skutkowy? Dlaczego, nie mam na coś wpływu = mam się tym nie przejmować? xD


@bazyli29391: Jak lubisz marnować swój czas i zasoby na coś, na co nie masz żadnego wpływu to proszę Cię bardzo - Twój wybór. Dla mnie to tak jak by ktoś palił pieniądze w ognisku.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek001Hej: to niech ten co ma brzydki ryj kupi założy se maske i w masce chodzi, albo jak ktos ma zakola i gniazdo niech ubierze peruke, jak ktos nie ma penisy niech zaklada do sexu strapon

git rozwiazanie? moim zdaniem nie
  • Odpowiedz
@bazyli29391: Serio zadajesz takie pytanie? Takie rzeczy po prostu niepotrzebnie zajmują Twoją głowę, obniżają ogólne morale, produktywność, a także zdolność do nawiązywania relacji(nie tylko damsko-męskich). Zamiast myśleć nad czymś produktywnym, przyjemnym, czymś co poprawi Twój ogólny standard życia to skupiasz się na czymś, na co nie masz żadnego wpływu, a cała reszta Twojego życia na tym najzwyczajniej traci.

Ja dla przykładu mam raptem 180cm, ryj raczej średni(dwie blizny na twarzy po
  • Odpowiedz
Dynamina jest najważniejsza, możesz mieć nawet 2 metry ale jak w głowie bagno to its over. Jestem osobą wysoką 193 cm jak coś, do tego gymcel
  • Odpowiedz