Wpis z mikrobloga

O kurde
( ͡° ͜ʖ ͡°) czy coś zarabia się za takie publiczne wystąpienia, czy to tak za darmo? Podpowie ktoś? Bo szukam nowych możliwości i jestem ciekaw
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: no dobra dobra, ale chyba jednak trzeba trochę rozgraniczyć. Agresja jednego kraju na drugi suwerenny kraj, tj. Rosji na Ukrainę, oczywiście godna potępienia, to jedno, ale szczucie nas i przygotowywanie przez media głównego nurtu na inwazję zbrojną na nasz kraj (wejdź se choćby na Onet i na głównej masz artykuły o plecakach ucieczkowych), a także wypowiedzi powracającego w blasku chwały Tuska i Sikorskiego, oznaczające między wierszami to, że udział Polski
  • Odpowiedz
@otto13: Tylko wiesz o tym jak mówi przysłowie, że lepiej zapobiegać niż leczyć? Lepiej, żeby 100-razy przygotować się na ewentualną wojnę, która nie wybuchnie. Aniżeli przespać ten moment i obudzić z ręką w nocniku kiedy Rosjanie będą dochodzić do Lublina czy Białegostoku. Agresja na Ukrainę dzieje się tuż za naszymi granicami. Rosja niespecjalnie kryje się z tym, że chce odbudować dawną strefę wpływów ZSRR. Ponadto nie wiadomo jaki byłby ich kolejny
  • Odpowiedz
@Lambo994: otóż #!$%@? i już wyjaśniam dlaczego:

Rok temu większość wieszczyła ich klęskę na Ukrainie.

No nie ja. Wystarczy naprawdę podstawowa znajomość historii, nawet nie trzeba było jakoś przesadnie uważać w szkole, że styl wojny prowadzonej przez Rosję ZAWSZE jest taki sam, to znaczy na wykrwawienie. Stać ich - mięsa armatniego u nich pod dostatkiem, a już za ostatniej wojny światowej mieli łatwość przestawienia fabryk z produkcji korków od szampana na
  • Odpowiedz
po tych łowickich wykreslankach na banerach juz wiem, z jakiej jest opcji


@Dziadekwnuczek: Może być od Brauna, ale równie dobrze może być z Antify- o czym świadczy sposób wypowiadania się i zrównanie zachód=korporacje. W istocie dla rosyjskiego GRU wspieranie przeciwstawnych opcji politycznych to chleb powszedni, nie liczą się poglądy tych idiotów, tylko to, że wprowadzają podział w społeczeństwa zachodnie.
  • Odpowiedz