Wpis z mikrobloga

@bonus: Tia g… ci da ten młynek. Większe znaczenie ma to czy pan Azjata palił fajkę przekładając suszące się ziarno albo czy w magazynie ktoś nie piernął i czy kawa tego nie wchłonęła ;)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kalin321: a wpadłem posłuchać prelekcji i popytać kogo teraz szukają oraz zgarnąć parę gadżetów. Najfajniejsze co zdobyłem to pomarańczowe skarpetki w lwy ʕʔ i oczywiście wygrany ekspres.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: ja mam takie same doświadczenia. Taki mały domowy automat krzyczy co 2 kawy o coś, od wodę o fusy o czyszczenie o ziarno. Liczyłam! Średnio było właśnie co 2 albo i częściej.
Taki duży w pracy też co 3-4 raz jak przychodzę to trzeba mu wyjąć fusy albo nalać mleko, ale tu może być tak że jak ktoś się natknie na taki komunikat to po prostu rezygnuje z kawy i
  • Odpowiedz
@80kg: Mam identyczny ekspres. Zainwestowałem w dobry młynek bo to robi różnice przy kawie a tak to jest praktycznie bezobsługowy jedynie co trzeba go co jakiś czas odkamienić.
  • Odpowiedz
@80kg: mam ekspres ciśnieniowy DeLonghi od 15 lat. Chętnie bym już zmienił... ale nie chce się zepsuć. Działa idealnie, nic nigdy nie naprawiałem.
  • Odpowiedz
robienie espresso to hobby a nie konieczność xD mi zajmuje 2min zrobienie takiej kawki w kolbie. Z 5 lat temu w robocie kupili prostą kolbę zamiast automatu, nauczyli mnie robić kawki i już nie spojrzałem na automat.

Teraz mam młynek za 3000zł co dla niektórych jest szaleństwem.

@bonus: Taki punkt widzenia szanuję i to bardzo, dlatego nie rozumiem po co trzeba wymyślać jakieś fałszywe tezy na to jakie automaty są skomplikowane
  • Odpowiedz
@80kg: nie polecam tych pojemników na mleko, więcej #!$%@? z czyszceniem, smrodem zepsutego mleka i szorowania wyciorem zakamarków. Najlepsze że tego prostopadłościanu łatwo nie wymyjesz gąbką bo w zakamarkach są resztki zeszłotygodniowego mleka, które od razu fermentują to świeżo nalane.
Najlepsza jest dysza na parę. Wkładasz ją w kubek z mlekiem, potem wycierasz mokrą szmatką i wsio. 10x mniej roboty przy ekspresie. Tamte pojemniki tylko ładnie wyglądają na półkach media markt.
  • Odpowiedz