Wpis z mikrobloga

@futrzakos Jedyne co mi przychodzi do głowy,to sprawdzić maila. Po zamówieniu wysyłają chyba maila z potwierdzeniem,ale już pewnie to zrobiłeś .
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-kowalski2023: tak mam ściągniętą kasę z konta tylko ja dzwonię na infolinię to najpierw trzeba przebić się przez bota, później zdefiniować temat i na koniec trafiasz na zajętą linię do konsultanta (_ )

jak wchodzę przez www to mam coś takiego, jakby paczka do wysłania, ale jak chce przeklikać dalej to chce mi pobrać kasę jeszcze raz za to. Nie wiem czy nadawać do Mirasa pakę
futrzakos - @jan-kowalski2023: tak mam ściągniętą kasę z konta tylko ja dzwonię na in...

źródło: obraz_2024-04-06_204936163

Pobierz
  • Odpowiedz
@futrzakos: miałem podobnie, pobrało kasę i zero potwierdzenia, numeru wysyłki itp. Zamówiłem kolejną przesyłkę w DPD i za drugim razem zadziałało, a nie pobrało pieniędzy.
  • Odpowiedz
Miałem podobna sytuację z parfumdreams tylko placilem revolutem i zamiast 10zl było 100 euro. Pieniądze wisiały Kika dni ale koniec końców wróciły do mnie.
  • Odpowiedz
@futrzakos: Sprawdź stan konta na DPD wchodzac przez przeglądarkę. Powinieneś je mieć doładowane właśnie na ową kwotę 10zl. Więc opłać przez to swoją przesyłkę, a w rubryce kody rabatowe wpisz kod BLISKO.
  • Odpowiedz