Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z rozowa poltora roku, jestesmy swoimi pierwszymi i o ile jest to zlota i dobra dziewczyna o tyle seks juz praktycznie nie istnieje. Jesli ja nie wyjde z inicjatywa to jest to cos co mogloby nie istniec i bylo tak od poczatku chociaz tlumaczylem to sobie ze jest dziewica, jest niesmiala itp, to teraz powoli mnie to zaczyna frustrowac. I probowalem jej mowic, ze mi tez byloby milo gdyby raz na jakis czas ona wyszla z inicjatywa ale mowila ze to dziwne dla niej i nie potrafi a mi na ten moment wygodniej po prostu konka zwalic niz sie w to bawic. Jakies rady czy to sie raczej nie zmieni i na dluzsza mete to sie nie uda?

#zwiazki #seks #rozowypasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: seksuolog. Jeżeli nie będzie chciała, to wtedy zacznie się robić podejrzane, oczywiście może mieć ona jakiś wypaczone spojrzenie na inicjowanie seksu, ale skoro jej zależy na Tobie to powinna zrozumieć, że jakaś równowaga w tym względzie też jest ważna
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Czasami tak bywa. Niektóre dziewczyny mają małe potrzeby i w zamian za to na przykład mają mniejsze standardy co do wyglądu mężczyzn. Nie frustruj się, bo to tak jakbyś miał pretensje że ona nie ma ochoty na spaghetti tak często jak ty. Po prostu do siebie nie pasujecie. Rozstańcie się, ona znajdzie kogoś z mniejszymi potrzebami, a ty z większymi.