Wpis z mikrobloga

  • 152
@Kash: z Kaczyńskiego darli łacha że nie ma kobiety bo pewnie gej XD i cala lewica używała tego jako obelgi XD
  • Odpowiedz
  • 25
@szarley Hipokryzją jest właśnie afirmacja homo by zaraz potem używać tego jako cechy negatywnej w ataku na przeciwników politycznych.
  • Odpowiedz
@A330: raczej wszystkich zastanawiało dlaczego kaczyński, pawłowicz i jędraszewski tak dużo mówią o rodzinie, a sami nigdy swoich nie założyli.
  • Odpowiedz
@Kash: Gdzie widzisz w tym komiksie homoseksualizm jako coś negatywnego ?

Jedyne co ten komiks ma na celu pokazać to to, że szare masy są wyuczone myśleć, że homoseksualizm to coś złego. Podczas gdy ich duchowi przywódcy sami się temu oddają. Podkreślając komizm typowo religijnego narzucania ludziom stylu życia którego sami nie chcą się trzymać.

Jeżeli cokolwiek ten komiks pokazuje to to, że postrzeganie homoseksualizmu jako coś negatywnego to efektywnie dawanie
  • Odpowiedz
@Kash: nmnie to bardziej martwi niezrozumienie prostego meme i zależności. Nie o wyśmiewanie orientacji chodzi a ciśnięcie z obłudy środowiska czy osób typu kaczka.
  • Odpowiedz
@A330: @Kash , dlatego nigdy nie powinniśmy się śmiać z gościa co uciekał z orgii gejowskiej po rynnie, a publicznie potępiał homoseksualistów. Oczywiście nie dlatego, że tak byłoby mu wygodnie, tylko żeby nie potępiać homoseksualistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kash: @A330 to jest raczej naśmiewanie się z hipokryzji prawaków, którzy moralizują innych a sami się puszczają na lewo i prawo jak księża, ordo iuris czy marta #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kash beka jest z tego, że prawa strona też często ma zakąski na bycie homo, jednak musi to ukrywać bo wiecie, tradycyjnie wartości, co powie rodzina itd. Beka nie jest z tego że ktoś jest gejem/lesbijką. Ale co ja fajnopisowcom będę tłumaczył
  • Odpowiedz
@Kash mam ci tłumaczyć czemu w kontekście księży wytyka się im, że są gejami? Serio pytasz? Jeżeli chcesz to ci wytłumaczę, ale albo masz złe intencje albo nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie ten trend lewej strony: niby gej jest okej, ale używamy go żeby obrazić/wyśmiać przeciwną stronę.


@Kash: zawsze mnie to rozbraja xD Nie ma chyba lewaka, który nie próbował kogoś przyatakować wyzywaniem od gejów. Homofobia aż się wylewa z tych hipokrytow.
  • Odpowiedz