Wpis z mikrobloga

#darksouls2 czy jest jakaś preferwrowana kolejność robienia dlc? Bo chyba w każdej chodzi o znalezienie części jakieś korony? I kiedy je warto zacząć robić bo pewnie jak w jedynce po finałowym nosie jest od razu ng+.
  • 3
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: do NG+ nie przechodzisz od razu, trzeba wrócić do Majuli i tam z ogniska wybierasz dalszą grę, także po finałowym bossie możesz jeszcze śmiało grać, a kolejność zalecana do DLC i trylogii koron jest taka jak ich data premier, czyli od tego co wyszło pierwsze, czyli najpierw pogrzebany król, później stary żelazny i na końcu król kości słoniowej... także jak chcesz zaczynać DLC to musisz najpierw dostać się do Shulvy
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: Możesz je przechodzić w kolejności w jakiej zostały wydane - Sunken King, Old Ivory King, Ivory King. Wejścia masz kolejno - po pokonaniu Przegniłego, po pokonaniu Żelaznego Króla, tam gdzie musisz mieć 4 wielkie dusze żeby przejść dalej.

Ja sobie zrobiłem tak, że ostatnie bossy ubiłem po zrobieniu DLC, ale jak chcesz to możesz najpierw skończyć podstawkę a potem zacząć DLC. Tutaj na szczęście wybierasz sobie sam moment w którym
  • Odpowiedz