Wpis z mikrobloga

  • 0
@panzerfucker: spoko, a ty myśl dalej. XD.

A jak już tak się interesujesz tymi atakami dronami to poszukaj sobie ile realnie UKR uszkodzili i o ile spadła moc przerobowa rafinerii.
Możesz się zdziwić, ale tej niepodzianki ci nie zepsuje. ( ͡° ͡°)

Ps: Bonus. Sprawdź co sie stało w Stryju i jaki jest stan turbin DTEK.
  • Odpowiedz
  • 0
@panzerfucker: masz prawo. Ale
są spore szanse że te "wielkie" sukcesy właśnie się kończą. Po prostu UKR atakują gdzie nie ma obrony, a właśnie RU jej cześć przesunęli.

Ale też wygladasz na inteligentną osobę, stąd dziwi mnie twoje podejście że tak łatwo łykasz fejki.
Życie w hurraoptymistycznej ukro-bańce poza wzajemnym poklepaniem się mało co daje w realnym życiu.
Dlatego ja staram sie widzieć co się dzieje z wielu źródeł bo za
  • Odpowiedz
@konradpra:
Według prognoz które były na 2024 rok ciężko będzie o spektakularne gesty dobrej woli jak wcześniej. I te prognozy się spełniają.
Ukraińcy atakują tam gdzie mogą, ruscy dostosowują się, ruscy atakują tam gdzie mogą, Ukraińcy tak jak mogą szukają rozwiązania.
Ukraina ma swoje zwycięstwa które nie są rozdmuchane, poza niszczeniem elementów rafineri największym chyba jest wycofanie się floty czarnomorskiej, a jeszcze większym sam fakt że Ukraina stawia opór a front
  • Odpowiedz
  • 0
@panzerfucker: owszem, nie przewidziałem że Europa tak osłabi swój przemysł ciężki, vide na przykład Niemcy. I dwie bardzo ciepłe zimy.
Ale cóż możemy kupować wszystko w Chinach i USA. XD.
W połączeniu z #!$%@?. polityką ekologiczną dało to "piekny" koktajl deindustrializacji którego skutki w Polsce malo kto jeszcze dostrzega.

Co do rafinerii, ograniczylo to tylko częściowo eksport, bo spadek produckji był maly, za to Ukraina w ramach rewanżu ma w jeszcze
  • Odpowiedz
@konradpra: No cóż, tu już mówisz o ogólno europejskiej tendencji, czy Europa się obudzi, zobaczymy.

widzę że właśnie Stryj znowu dostał dokładkę.


Ukraina jeszcze nie raz będzie dostawać dokładkę. W niczym to nie zmienia naszego narodowego interesu bezpieczeństwa i potrzeby pomocy Ukrainie.
  • Odpowiedz