Wpis z mikrobloga

@t0mI84: Niestety, marne szanse na to. Już po swojej rodzinie słyszę teksty "Tak długo rządzi, taki dobry gospodarz", a zacznij krytykować i dawać sensowne argumenty to usłyszysz "To zostań prezydentem i zrób lepiej". To już #!$%@? syndrom sztokholmski jest.
  • Odpowiedz
@t0mI84: Niestety, z odsuwaniem od władzy takich dinozaurów w wyborach samorządowych zawsze jest problem. Ludzie generalnie wolą głosować na kiepską ale już dobrze znaną opcję niż na kogoś nowego kto będzie jedną wielką niewiadomą.
  • Odpowiedz
@t0mI84: Ale powiedz szczerze, kto w tym mieście jest w stanie zbudować poparcie by pozbawić go władzy, skoro np. rady okręgów są przez władze olewane ciepłym moczem? Shrek robi co może by nic w tym mieście nie mogło powstać jeśli nie będzie sygnowane jego mordą i związane z jego otoczeniem.

A potem efekt jest taki, że kandydaci na radnych spoza najbliższego otoczenia lokalnej "koalicji rządzącej" nie mają za bardzo co pokazać
  • Odpowiedz
Nie wiem, moim zdaniem jest nawet dobrym prezydentem, mieszkam tu prawie 30 lat i od #!$%@? sie pozmienialo, drogi, sciezki rowerowe itd. Jedynie powinien ustąpić bo jest już strary i powinien udać się na emeryturę odpocząć coś wreszcie.
  • Odpowiedz
Jak ktoś chce Shreka odsunąć to powinien ogarnąć taką kampanie jak Shrek zrobił swoją pierwszą. Był wszędzie każdy go kojarzył no i fakt bycia prezesem MSM też mu trochę pomógł. Ale co się dziwić, że nikt nie ma do niego podjazdu jak nawet nie wiem kim są jego kontrkandydaci.
  • Odpowiedz
@Dolak: @t0mI84 @Onde: No panowie, to chyba mamy sporą niespodziankę - Łysy nawet nie prowadzi przed II turą xD Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w szoku, bo spodziewałem się minimum tych 40%.

Klub "kolesie Zalesia" też marnie wygląda i raczej będzie trzecią siłą w radzie miasta - co oczywiście oznacza, że dalej będą współrządzić, ale może jeśli Gulewski wygra w II turze, to chociaż nie będziemy znowu mieli
WaveCreator - @Dolak: @t0mI84 @Onde: No panowie, to chyba mamy sporą niespodziankę - ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-8 o 08.49.13

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WaveCreator Też jestem w mega szoku, w końcu jest szansa aby go odusnac. Mam nadzieję że się skończy te jego wspólne tańczenie z rydzykiem na obchodach tej sekty.
  • Odpowiedz
jest nadzieja ze może przegrać w 2 turze

@t0mI84: Duża szansa, bo np. ludzie od Szymanskiego niemal na pewno nie zagłosują na Zalesia, Wielgusowcy też nie - stara SLDowska lewica i tak nie głosowała na Wielgusa tylko Zaleskiego, więc ta drobnica Wielgusa to głównie głosy młodych, którzy pewnie oleją drugą turę.

W zasadzie Zaleski ma dwie opcje - albo dogaduje się z PiSem w nadziei, że cudem wygra - ale jednocześnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WaveCreator jestem ciekaw jakie szachy powstaną w tym uniwersum :). Ja bym na jego miejscu odpuścił i sobie uwinął gniazdo No ale znając życie nie zrobi tak i się zaora po całości:)
  • Odpowiedz
@ziemniag: Zmieniło się sporo, ale jakim kosztem? Zadłużenie kosmiczne, do tego cudowne pomysły Shreka z betonowaniem miasta. Jakieś podejrzane interesiki na bulwarze. Oszczędzanie na oświetleniu i to akurat w miejscach gdzie oświetlenie powinno działać (kto normalny zgasi latarnie np w pobliżu parku a zostawi oświetloną np Wapienną, która po 22 i zamknięciu ostatniej firmy jest już martwa?). Rozdawanie gruntów i kamienic Tadeuszowi za free. Latami ciągnące się remonty.
Brak realnego wsparcia
  • Odpowiedz