Wpis z mikrobloga

#wybory #pis #polityka

Naprawdę jesteście zdziwieni, że PIS wygrał te wybory/że ma takie wysokie wyniki, mimo swoich afer i syfu przez ostatnie 8 lat?
Alternatywą miał być Tusk i jego partia, który po 100 konkretach na pierwsze 100 dni zrealizował ich bodajże 7-10? Wy sobie #!$%@? żartujecie? XD

Myślicie, że polaczki pamiętają to co odwalał PIS przez ostatnie lata? Większość polaków żyje jak psy. Tutaj i teraz. Teraz mnie ktoś smyra więc jest super, za 10 minut będę pogoniony przez właściciela, więc będzie mi źle. Nie pamiętam, że 10 minut temu ktoś mnie smyrał.

PO oblało 100-dniowy egzamin, oszukując Polaków w skandaliczny sposób, jak to ma w zwyczaju, obiecując i nic w zamian nie dając.
Nikt już nie pamięta co odwalały PISiory. A na głosowanie na inne partie ma tyle sensu, ile ma przekopywanie mierzei wiślanej szpadlem.

Nie jestem pisiorem, ani konfederatą, ani pełowcem. Uprzedzam oskarżenia. Uważam, że pies im wszystkim mordę lizał.
  • 7
@Zakimar: Ja tam nie widzę większej różnicy w porównaniu z ostatnimi parlamentarnymi. Tam też PiS był trochę większy niż PO i dlatego potem były te fikołki z rządem na dwa tygodnie.
  • 5
@Gours: debilizmem jest rzucać obietnice wyborcze 8 lat po tym, jak PIS zrealizował mnóstwo swoich i pokazał wyborcom, że "się da".
Debilizmem jest wiedząc, że ma się łatkę oszusta, zaproponować 100 konkretów i zrealizować mniej niż 10%, wiedząc, że zaraz zbliżają się wybory. Oczywiście od razu po obięciu fotela kierowcy, powiedzieć, że większość z tego co się obiecało jest jednak niemożliwe do zrealizowania ()

To
@Zakimar PiS i może wały robił każdy o nich widział i widział skale na ile są one szkodliwe dla nas, a Uśmiechnięci robili i robić będą wały za wałem bez większego zastanowienia się czy kraj aby na tym nie ucierpi
  • 0
@zgodny: każda partia będzie robić. Problem w tym, że jedni pokazali elektoratowi, że obietnice można spełniać. Ci drudzy po 3 miesiącach spełnili 10% obietnic, a resztę określili jako niemożliwą do realizacji, lub o nich zapomnieli i nie chcą gadać :D