Wpis z mikrobloga

@tomasz-kalucki Wątpię. Dobrze wiedzieli, ze nie mają żadnych szans w Warszawie i przegrają w pierwszej turze. Nikt z czołowych towarzyszy PiSu nie chciał być twarzą przegranej w Warszawie to wystawili jakiegoś pionka
  • Odpowiedz
@Colin90 tym nie mniej liczyli na jakieś pozytywne zaskoczenie, nawet nie drugą turę, ale dużo mniejszą różnicę, wtedy Bocheński wystartowałby w całej Polsce. @tomasz-kalucki albo ryzykują z Płażyńskim albo wystawiają Morawieckiego, którego ludzie znają jako kłamcę i na którego nazbierała się masa contentu dla konkurencji.
  • Odpowiedz
@galicjanin: Ja bym ryzykował Płażyńskiego i zaczął już go promować. Morawiecki ze swoim negatywnym elektoratem nie ma szans. Z partyjnych szczytów już szybciej postawiłbym na Błaszczaka, bo on chociaż mógłby grać tym, że robił coś dla obronności w trudnych czasach.
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki Błaszczak jest całkowicie bezbarwny, facet zawdzięcza całą swoją karierę temu, że jest od lat kapciowym Kaczyńskiego, nie ma kszty charyzmy. Gdyby nie polityka byłby szeregowym referentem w urzędzie albo jakimś księgowym. Też myślę, że Płażyński to w tej chwili jedyna szansa albo ktoś podobny do niego. Jest jeszcze Szydło - kobieta i to z ludu, dość dobrze oceniana podczas bycia premierem. Tylko tu minus jest ten: wypadek w Oświęcimiu i syn
  • Odpowiedz
@Idaho59: Chodziło mi o to że mógłby się chwalić zakupami jakiejś broni, odtworzeniem jakiejś jednostki itp., a Morawiecki w zasadzie nie ma czymkolwiek
@galicjanin Właśnie tu jest problem Błaszczaka, że jest kompletnie niecharyzmatyczny. Szydło poza tym co wspomniałeś też jest mega usypiająca i zostałaby zjedzona w bezpośrednim starciu. Pamiętaj, że kampania którą wygrała, była prowadzona na fali po wygranej dudy i pod hasłem 500+ ona tam nic nie wnosiła.
Jest jeszcze
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: On miał wygląd typowego telewizyjnego kaznodziei po kilkunastu liftingach u chirurga plastycznego z amerykańskiego Bible Belt, albo jakby się urwał z Gileadu z Handmaid's Tale. Strasznie nienaturalny i sztuczny uśmiech niczym karykatura skrajnie chrześcijańskich działaczy z USA.
  • Odpowiedz