Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? kto na tego Jace głosuje. Chyba tylko fajnopolacy z Jagodna na niego mogli głosować, tylko dziwne, bo w tym roku nie bylo pizzy..
Z drugiej strony i tak not bad, ze no name Bodnar dostaje ponad 30%, ktoś bardziej rozpoznawalny by wygrał w pierwszej rundzie lub jeśli Sutryk by nie dostał namaszczenia rózga od Tuska i Trzaskowskiego

#wroclaw #wybory
  • 18
  • Odpowiedz
@Alcadent: Ja mam wrażenie, że jakby Jaros dostał zgodę do Tuska, to by wygrał w I turze. a tak głosy przeciwko Jacy rozłożyły się na innych kandydatów. A w II turze wszystko będzie zależało od tego jak się elektorat głosujący zmotywuje.

P.s
Patrząc na profil prezydenta to na niego głosują głównie Grażyki od miłej kawusi.
  • Odpowiedz
@Tommy__: To tym lepiej dla nas ( ͡ ͜ʖ ͡)

Chociaż o tej Bodnar nigdy nic nie słyszałem, więc nie wiem czy czegoś też nie odwali ^^
  • Odpowiedz
@Alcadent: Ta narracja o pizzy i fajnopolakach jest tak żałosna, że szkoda gadać. Stałem w tej kolejce przez cztery godziny bez ciepłych ubrań i bez dostępu do toalety bo byłem tak #!$%@? na PIS, że nawet nie rozważałem pójścia do domu.

Koło godziny 20:00 zrobiło się głośno o tej kolejce i zaczęły przyjeżdżać media/pizzerie/kawa/herbata aby ludzie mogli się chociaż trochę ogrzać. To nagle pisiory wymyśliły, że ludzie stali w kolejce bo
  • Odpowiedz
  • 0
@orzeszkiziemne: jakbyś nie miał kija w dupie, to byś zrozumiał ze pierwsza cześć była prześmiewcza. Uwaga teraz tez napisze sobie prześmiewczy wpis: i jak pizza smakowała? z czym wziąłeś? jak się czujesz z faktem, ze w tym roku pizzy nie było? (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@Dzaa88: druga tura pozamiatane będzie. Trochę osób z mojego środowiska olała temat, bo zakładała ze i tak Jaca wygra, bo nie ma realnego kandydata. Zakładam, ze takich osób jest więcej
  • Odpowiedz