Wpis z mikrobloga

@Mlody_jeczmien:

jak op będzie już uzależniony, nagle może, choć nie musi, zacząć odczuwać "kaca". Dlatego poprosiłem Cię o przeczytanie tego jeszcze raz


Z ziołem jest o tyle skomplikowana sytuacja, że nie ma kaca

ale jesteś farmazonem XD teraz mówisz jakieś rzeczy których totalnie nie było w twoim pierwszym komentarzu i mi mówisz że powinienem przeczytać ze zrozumieniem. Przeczytać ze zrozumieniem rzeczy które dopiero potem dopowiadasz? ty jesteś taki głupi czy udajesz?
  • Odpowiedz
a czyli najpierw #!$%@? ze nie ma kaca a teraz ze jednak jest ale jak sie duzo spali XDD classic


@placzek: Nie, że jest, tylko teoretycznie może być, jeżeli w ogóle uznać to za kaca. Przeczytaj jeszcze raz co piszę i moze odstaw narkotyki bo widać, że obniżają twoje umiejętności poznawcze.

ale jesteś farmazonem XD teraz mówisz jakieś rzeczy których totalnie nie było w twoim pierwszym komentarzu i mi mówisz że
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: dopisales te rzeczy bo trzeba wytlumaczyc jak dziecku XDD boze jakim ty śmiesznym przygłupem jesteś. i totalnie mnie nie dziwi, że użytkownik tagu przegryw bo już od dłuższego czasu to zauważyłem że najwięksi kretyni właśnie tam urzędują. Dokładnie po to stworzyłem konto aby wchodzić w interakcję z takimi osobnikami. jakąś niepohamowaną radość czerpię z takich rozmów z farmazonami
  • Odpowiedz