Wpis z mikrobloga

Jakie to jest tępe i głupie społeczeństwo, minęły zaledwie 4 miesiące a oni już zapomnieli XD
Od początku wspierałem ich strajki i byłem wyrozumiały odnośnie blokad dróg, myślałem że mają już dość każdej partii głównego ścieku i w końcu się ruszą oddać głos na kogokolwiek kto przeciwstawia się zielonym ładom i innym ekowysrywom ZSRUE. Od dziś leje na ich protesty, niech im zabiorą te ciągniki z dotacji a pola każą przekształcić na hodowle robali, smacznego przygłupy. Plus jest taki, że popracie dla konfy jednak wzrosło, więc faktycznie kilkadziesiąt może i kilkaset tysięcy rolników przeciwstawia się tej polityce, ale to kropla w morzu. No nic, jeszcze tylko wybory do EP i możemy przyjąć na klatę zielonego cumshota, złomować swoje dieselki i seicenta w gazie, kupować hulajnogi elektryczne i polubić się z mąką z robaków.

Jak to powiedział wieszcz narodowy stonoga "Was się powinno j3*ać, ruch4ć i na was zarabiać, bo jesteście bandą idiotów"

Nie minęło pół roku, było kilkanaście strajków odnośnie eko-polityki wprowadzonej przez ZSRUE za przyzwoleniem i aprobatą POPiSSLD, tymczasem rolasy:

#strajk #strajkrolnikow #polityka #wybory #wyborysamorzadowe2024 #bekazlewactwa #eurokolchoz #feels
siemawpadajdomejkuchni - Jakie to jest tępe i głupie społeczeństwo, minęły zaledwie 4...

źródło: xd

Pobierz
  • 5