Wpis z mikrobloga

przykład postępującego dymorfizmu płciowego w wyniku brutalnej selekcji. W przyszłości będą istniały tylko ulane wieloryby wokół których chady będą musiały odwalać tańce godowe ( ͡º ͜ʖ͡º)


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: niby żart, ale coraz częściej doceniam, że urodziłem się akurat w swoim czasie, bo lata 90 i 00 to były mimo wszystko super do życia patrząc na to co teraz się #!$%@?.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Robiłem z łebkiem co miał podobnie, a jego dziewczyna nie była ulańcem. Po prostu witki i nóżki jak patyki, a jego laska zgrabna i proporcjonalna bez nadwagi xD
  • Odpowiedz
niby żart, ale coraz częściej doceniam, że urodziłem się akurat w swoim czasie, bo lata 90 i 00 to były mimo wszystko super do życia patrząc na to co teraz się #!$%@?.


@znikam5: ja szczególnie tęsknię za wybuchającymi samochodami na ulicach.
  • Odpowiedz
przykład postępującego dymorfizmu płciowego w wyniku brutalnej selekcji. W przyszłości będą istniały tylko ulane wieloryby wokół których chady będą musiały odwalać tańce godowe ( ͡º ͜ʖ͡º)


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: są takie ryby tzw. żabnicokształtne

Ostatecznie samiec dosłownie przyrasta do miejsca gdzie się wgryzł. Jego układ krwionośny łączy się z tym samicy. Do tego wszystkie układy poza oddechowym i jądrami (wedle niektórych źródeł zostają tylko jądra) zostają zredukowane do
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Przecież zawsze tak było. Jak sobie pooglądasz gołe baby z okresu, kiedy się nosiło te długie kiece to ich ciała to była totalna porażka, a przecież i tak to wyidealizowane, bo fotek nie było, a obraz musiał się podobać klientowi.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Sam się dziwię jak takich chłopów widzę, przyznaję że momentami mam chwile słabości i podobają mi się mniej atrakcyjne kobiety, ale grubsze nigdy mnie nie pociągały ;)
  • Odpowiedz
W przyszłości będą istniały tylko ulane wieloryby wokół których chady będą musiały odwalać tańce godowe ( ͡º ͜ʖ͡º)


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Ja bym poszedł dalej, będzie tak jak u żabnic(takie ryby głębinowe) u których malutkie samce wgryzają się w ciało wielkiej samicy, łącząc na stałe z jej układem krwinośnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz