Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Po zaledwie kilku wiadomościach które jej wysłałeś już widzę, że jesteś nudziarzem i strasznym męczybułą. Sorry, ale prawie żadna kobieta nie szuka takiego faceta. Dla kobiety najgorszy facet to taki z którym się nudzi. Pogódź się z tym.
  • Odpowiedz
"chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia"


@SmugglerFan: brałeś pod uwagę, że może faktycznie tak jest? Opisz siebie i te laski w skrócie, to będzie można coś napisać więcej. Może jesteś spokojnym gościem, a wybierasz jakieś dupy co szukają dynamiczniaka, przygód i bankomatu? xD

Odwróć sytuację:
jesteś dynamiczniakiem z dobrymi zarobkami, szukasz przebojowej laski, która jest zaradna finansowo i w wolnych chwilach będzie z Tobą podróżować po świecie, a o północy na
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: może wyczuła że jesteś już jej więc automatycznie u kobiet włącza się wtedy odrzut.


Ja myślałem że opisujesz jakąś relację, a tu po jednej randce dla Ciebie koniec świata. Dlatego zadała ci pytanie czy na prawdę ma rozwijać ten temat, skoro tu nie ma w sumie o czym gadać.

Normalnie z kulturą się odezwała, po pierwszym spotkaniu, że to nie to.. równie dobrze wcale mogła by się nie odezwać, a
  • Odpowiedz
imo jeśli księżniczki na dzień dobry nie wychodzą z siebie żeby coś cisnąć dalej to proponuję od razu wsadzać je do folderu "jak wyjdzie spoko, jak nie to też spoko"
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Podstawowy błąd - pretensja i pytania co się stało. Uwierz mi ona sama tego nie wie, albo zwyczajnie wstydzi się tego sama przed sobą. Po prostu nie sprawdziłeś się jako potencjalny partner seksualny. Fizycznie, wglądowo było ok - stąd spotkanie. Musiało coś nie zagrać w stylu bycia albo mowie ciała. Spłoszyłeś ją. Jest jeszcze zawsze opcja bycia wyborem rezerwowym, który się nie przydał, samiec alfa się zdecydował i trzeba było
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Z reguły raczej przeglądam aniżeli piszę, ale kilka godzin temu jak zobaczyłem twój wpis to stwierdziłem, że Ci odpiszę.

Wytknęli Ci, że do niej napisałeś chcąc się dowiedzieć ocb - nie mam zamiaru się tego czepiać, chociaż sam nic bym nie odpisał.
Zwrócę jednak uwagę na to, że skoro coś takiego napisałeś, to może właśnie bije od Ciebie aura desperata. Kogoś komu bardzo zależy na tym aby wreszcie kogoś poznać,
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: brałeś pod uwagę, że może faktycznie tak jest?

@Kolarzino: tak, o tym jest ten thread

Opisz siebie i te laski w skrócie, to będzie można coś napisać więcej. Może jesteś spokojnym gościem, a wybierasz jakieś dupy co szukają dynamiczniaka, przygód i bankomatu? xD

No ja spokojny chłop jestem niestety. Imprezy, alkohol, narkotyki, darcie ryja itp. znudziły mi się w liceum. Mam wpisane "INTP" na profilu tinderowym, więc mają ostrzeżenie.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: dziewczyna miło Cię spławiła zamiast zghostować, pytanie co było nie tak.. no nie zadaje się takich, albo chce się z kimś poznawać lub nie i to widać, głupio się pisze o tym że to jednak nie to, a Ty jeszcze dopytujesz, nic to nie da, wiadomo nie przyjemna sprawa ale nie ma możliwości decydowania o tym że spodoba się druga osoba, to losowanie, jest coś lub nie, idziesz dalej szukasz
  • Odpowiedz
choćby komplementy


@SmugglerFan: z tym chudnięciem to #!$%@?łeś po całości xD Lasek się nie komplementuje pod kątem wyglądu, najlepiej w ogóle tego tematu nie poruszać, a jak chce, żebyś ją komplementował, to obracaj w żart, ale z wyczuciem. xD

W internecie masz tony materiałów "jak rozmawiać z kobietami". Poczytaj sobie, uświadomisz sobie sporo kwestii, które są wbrew logice. Skoro masz randki, to coś już jest, lecz wydaje mi się, że brakuje
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: szkoda, że nie opisałeś całości jak to wyglądało. bo brakuje w opisie szerszego kontekstu. Z tego co zrozumiałem wychodzi na to, że wszystko było na dobrych torach, spodobałeś się i laska chciała zaszaleć bardziej tj. iść na winko i kopulować - czyli nie bylo tak źle że ją odrzuciłeś czy coś a była szansa przynajmniej na peklowanie (a potem pewnie i na coś więcej). Ale typowo wylądowałeś nawet poza friendzone,
  • Odpowiedz
  • 0
Podstawowa sprawa - nigdy nie skamlaj i się nie dopytuj. Żegnasz się grzecznie i że dziękujesz za ciekawe i przyjemne spotkania.


@Bertoos: Ale wy myślicie, że co chciałem osiągnąć pytając się ją o to? Że myślałem, że się rozmyśli i jednak będzie się chciała dalej spotykać? Wtf. Pytałem się, bo nie rozumiem czego dokładnie mi brakuje żeby mieć dziewczynę. Próbuję sie tego dowiedzieć.

może właśnie bije od Ciebie aura desperata. Kogoś
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: szkoda że odpisywałeś to co tu pokazałeś, bo kobiety nie lubią gdy ktoś reaguje jako ktoś hmm zawiedziony delikatnie ujmując. Wychodzi się wtedy na miękką osobę, na innych rynkach towarzyskich również.


@Feministka2000: A CHOOOOY CIE TYPIE OBCHODZI CO KOBIETA LUBI?

Jedyną miękką fają jesteś tutaj ty jeśli robisz wszystko "CO KOBIETA LUBI HEHE"

Zapamiętajcie sobie przegrywy raz na zawsze: PRAWDZIWY MĘSKI SAMIEC TURBO ALFA SIGMA OMEGA ROBI TO NA
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: kolega kiedyś dostał podobną odpowiedź, wynikało z tego, że ona chciała, żeby ją zmłucił i tyle, a on podchodził do tego normalnie, szukanie partnerki xD

Powodzenia w szukaniu żony w chlewie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz