Wpis z mikrobloga

@susuke15: spoko gość, wiadomo, że chciał się przebić z konfederacji więc trochę kula u nogi. Jakby poszedł do KO czy gdzieś indziej to by został zwykłym pachołem i #!$%@? by osiągnął. Mentzen go rekomendował nawet teraz, miał świetny wynik w poprzednich wyborach samorządowych ale nic to nie dało. Prawie wszedł też do sejmu ale też mu mało brakło. W kampanii wychodził do ludzi w przeciwieństwie do kontrkandydatów. Ogólnie to stworzył komitet
  • 0
@brunetroll089 mam nadzieję że odetnie hajs dla GKS Bełchatów. Dzięki za wyrażenie opinii, już pojawiły się głosy że partia powinna sobie odpuścić wielkie miasta a skupić się właśnie na mneisjsych gdzie mogliby się przebić. Także jeśli przejdzie to nie robi to dla miasta ale dla partii. Zawsze będzie można mówić że są też ludzie porządni którzy dobrze rządzą miastem. Zobaczymy za 2 tyg kogo lud wybierze.
mam nadzieję że odetnie hajs dla GKS Bełchatów


@susuke15: jakby było co odcinać xD on jest czynnym kibicem GKS więc na pewno ściągnie inwestorów, może nie będzie czasów PGE ale zrobi wszystko, żeby wrócili do ekstraklasy