Wpis z mikrobloga

#polityka #kaufland #sejm #tusk #rzad
Nie uwierzycie mi pewnie ale dziś kupując redbule w kauflandzie podbijam do kas samoobsługowych i słysze, że pierwsza z brzegu nawija komunikaty po niemiecku, podbijam do wolnej skanuje towar, i moja też szprecha po niemiecku :DDDDDDDDDDDDDDDDDD. Słucham sobie tak dalej i wszystkie pozostałe też. Nie mogłem się od śmiechu powstrzymać i ludzie jak na wariata patrzyli :D.
  • 11
  • Odpowiedz
@DavenJayX: dość mało prawdopodobne ze względu na konfigurację. Więc 2/10 bo odpisuje.
Ale bramki te które są na wejściu czasem świeżo po instalacji mówią po niemiecku, bo zapominają wgrać polski
  • Odpowiedz
  • 0
@yazir: Autentyk mordo. Mój początkowy szok z niedowierzania przerodził się w niekontrolowany wybuch śmiechu. I nie łącze tego, że tam TUSK i Fur Dojczlant.
Jakiś kuhwa błąd - nie sądze, że te maszynki są updateowane ręcznie tylko leci update na wszystkie. Ktoś po prostu zapomniał języka zmienić przy aktualizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DavenJayX: to się zdziwisz, ręcznie obraz jest wrzucany na każdą sztukę z pendrive’a. Chyba że to najnowsze, gdzie torby mają pod skanerem. Tam mogą być w sumie błędy, bo mają całkiem nowe UI i soft
  • Odpowiedz
  • 0
@yazir: To były takie, wydaje mi się standardowe, kasujesz zakupy i obok duża czarna półka na odłożenie towaru. Dużo większa niż np. w takich jak są w biedrach.
  • Odpowiedz
  • 0
@yazir: Nie półka po prawej była nie metalowa tylko z takiego chropowatego czarnego materiału. Więc stary typ. Ale przynajmniej tekst na wyświetlaczu był po polsku :).
  • Odpowiedz
@DavenJayX: pracuje głównie przy sieciach LAN/WLAN kaufa, samymi kasami zajmuje się inny serwis ale lubię dowiadywać się jak co jest rozwiązane, dla zaspokojenia swoich potrzeb i żeby zabić czas.
Pieniądz znośny, ale życie specyficzne
  • Odpowiedz