Wpis z mikrobloga

@notoelo: zależy co chcesz - Kanary bardziej się nadają pod wakacyjny wypoczynek. No i skoro ekonomia przemawia za jednym to bierz. Oba miejsca są fajne, Maderę najwyżej odwiedzisz w przyszłości.
  • Odpowiedz
  • 0
@nigolzs miałam jechać na trekking typowo i zwiedzanie, ale jestem zmęczona robota w #!$%@? i trochę mi się nie chce #!$%@?ć. Ostatnie 3 wyjazdy były aktywne górskie w pl i trochę usadziła bym dupę w basenie :/
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: właśnie chyba wypoczynku mi trzeba, ale pico de ariero, levady I widoki :// ale dawno nie byłam na leżeniu plackiem, no nie wiem co wybrać xd nastawiłam się na Maderę, ale trochę chillu, wyjście na teide i urokliwe zwiedzanie miasteczek może wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
Aha, dla kontekstu raczej obie destynacje do zrobienia w tym roku, bardziej kwestia kolejności wiosna teraz vs październik
  • Odpowiedz
@notoelo: To Teneryfa ma chyba zdecydowanie więcej do zaoferowania pod tym względem (lepsza pogoda, więcej ofert "basenowych", większy wybór allin i lepsze ceny). Za to Madera jest zbyt piękna, żeby siedzieć w hotelu (nie żeby Teneryfa była brzydka ;)).
  • Odpowiedz
@notoelo: Madera to jest totalny ogień, nie widziałem piękniejszego miejsca w Europie (albo europejskich krajach powiedzmy…) byłem tam miesiąc i kiedyś wrócę, ale nie po to żeby leżeć przy basenie na pewno.
  • Odpowiedz