Wpis z mikrobloga

#darksouls #darksouls2 Skończyłęm podstawkę DS2. Jestem zaskoczony(niskim) poziomem drugiej części gry. Bossowie jacyś tacy nie mrawi, łatwi do pokonania. Moze ich design spoko ale same walki meh. Ogolnie jedynie Demon Kuźni sprawił mi wielkie problemy. Nie czułem żadnej walki jak na przyklad Orn i Smaugh, albo inny Manus/Artorias. Za to lokacje potrafiły byc upierdliwe.
Slyszalem ze DLC maja wyzszy poziom i wlasnie mam zamiar zaraz je zacząć.
33,5h na liczniku. 110lvl Build pod wielką pałę i zapasowy miecz na truciznę.
Ostrzewtlumie - #darksouls #darksouls2 Skończyłęm podstawkę DS2. Jestem zaskoczony(ni...

źródło: obraz_2024-04-08_215551166

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Za to lokacje potrafiły byc upierdliwe.

Slyszalem ze DLC maja wyzszy poziom


@Ostrzewtlumie: moim zdaniem wyzszy poziom upierdliwosci + recykling istniejacych bosow w obszarach projektowanych pod coopa, tzn "projektowane" czyli #!$%@? 2x wiecej wrogow na metr kwadratowy
  • Odpowiedz
Slyszalem ze DLC maja wyzszy poziom


@Ostrzewtlumie: obecnie w podstawce jedynie Darklurker sprawia graczom poważniejszy problem, jednak jest to już dośc stara gra, ale trylogia DLC to inna historia, najlepsze przed Tobą w sumie... a przy okazji niezły dobór seta postaci, co jak co, ale designu zbroi w DS2 nawet Elden Ring nie przebił
  • Odpowiedz
moim zdaniem wyzszy poziom upierdliwosci + recykling istniejacych bosow w obszarach projektowanych pod coopa, tzn "projektowane" czyli #!$%@? 2x wiecej wrogow na metr kwadratowy


@3mortis: no wlasnie mnie to troche martwi

obecnie w podstawce jedynie Darklurker sprawia graczom poważniejszy problem, jednak jest to już dośc stara gra


@tarkaz: wlasnie musze nadrobic tych opcjonalnych bossow jeszcze.

ale trylogia DLC to inna historia, najlepsze przed Tobą w sumie...


@tarkaz: opinie eksperow
  • Odpowiedz
Nie czułem żadnej walki jak na przyklad Orn i Smaugh


@Ostrzewtlumie: I całe szczęście. To w końcu DS2.

Czy DLC mają wyższy poziom? Zależy co przez to rozumiesz. Jest więcej przeciwników, zabierają Ci więcej hp, no i drogi do "opcjonalnych" bossów to najbardziej upierdliwe drogi w całej serii dark souls (jeszcze zobaczysz jak będziesz ich robić, pozdrawiam dwa kotki ( ͡° ͜ʖ ͡°), ciekawe czy je zrobisz).
  • Odpowiedz
Zresztą, nie oszukujmy się, ale w Soulsach bossy są o wiele mniejszym wyzwaniem niż lokacje między bossami.


@falwack: wlasnie tego mi w ER brakuje, tego pokonywania lokacji "oszczedzajac estusy" zeby na bosa starczylo, bo wrogowie wlasnie to robili, marnowali estusy

w ER to poszlo do kosza bo respawn jest metr od bosa, a dodatkowo pod koniec gry mam wrazenie ze umieram majac 10 flaszek bo duzo wrogow po prostu prawie one-hituje
  • Odpowiedz
I całe szczęście. To w końcu DS2.


@falwack: liczylem ze chociaz duo fight na koniec bedzie ciekawy ale palą dostali pare razy i elo. Szkoda potencja łu wiekszosci bossow bo ich ciosy i poruszanie sie jest mega przewidywalne.

Czy DLC mają wyższy poziom? Zależy co przez to rozumiesz. Jest więcej przeciwników, zabierają Ci więcej hp, no i drogi do "opcjonalnych" bossów to najbardziej upierdliwe drogi w całej serii dark souls (jeszcze
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: W sumie jeden z opcjonalnych bossów z DLC to trio i moim zdaniem jest to naprawdę DOBRA WALKA i mówię to całkowicie szczerze.

no zobaczymy ludzie roznie pisza o tych DLcekach. DLC do jedynki bylo spoko wiec poprzeczka jest wysoko zawieszona jak dla mnie.


Czekam więc na ocenę

jestem w szoku ze sa takie roznice miedzy wersjami gry. Ciekawe dlaczegoi tak zrobili?


Wiesz co, ten Scholar to ogólnie był skok
  • Odpowiedz
W sumie jeden z opcjonalnych bossów z DLC to trio i moim zdaniem jest to naprawdę DOBRA WALKA i mówię to całkowicie szczerze.


@falwack: gdzies o nich czytalem/slyszalem ze lokacja jest srednia bo spam mobow od ogniska do bossa.

Czekam więc na ocenę


Dzis lub jutro zaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz co, ten Scholar to ogólnie był skok na kasę, bo to miał być patch do
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie

gdzies o nich czytalem/slyszalem ze lokacja jest srednia bo spam mobow od ogniska do bossa.


No to jest inna kwestia, ale sam boss fajny.

jeszcze nie ogrywam po kolei.


To tym bardziej czekam na wrażenia z DLC dwójki i całej trójki :D
  • Odpowiedz