Wpis z mikrobloga

Dla mnie jest tutaj jakieś drugie dno. Po powrocie z Japonii zapowiadał regularne streamy, jeśli chciał się zajmować czymś innym zawsze mógł przesiąść się na vlogowanie, o czym zresztą on sam niejednokrotnie wspominał, nigdy też nie był osobą, która odpuszcza. Ide dalej łączyć kropki ( _)
#famemma
Kitsune07 - Dla mnie jest tutaj jakieś drugie dno. Po powrocie z Japonii zapowiadał r...

źródło: imgtUdBEv-852cfc5

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Kitsune07: nie ma drugiego dna, imo po prostu nie chce mu się już obrzucać gównem z innymi małpami w zoo. Na #!$%@? ma to robić? hajs ma, młodszy nie będzie, chce se odpocząć. Jak ktoś myśli że to jakaś zasłona dymna i za tydzień wielki film na baxtona to jest nieźle #!$%@?ęty.
  • Odpowiedz
@Kitsune07: Drugiego dna nie ma imo. Druid myślał, że ostatni film pogrąży bombla bo przecież pokazał że bombel spiskował za jego plecami. Później już powiedział, że atakowanie bombla nie ma sensu bo jego widownia będzie zawsze za nim co się okazało prawdą. Komentary co pokazała pandora jest o kant dupę rozbić a druid spalił sobie kompletnie swój plan b czyli fame.

To się wszystko okazało farsą po prostu, druid bawił się
  • Odpowiedz
@Kitsune07 zawsze był osobą która odpuszcza, pranki się znudziły ludziom to znikł na lata. Chciał robić coś w Azji, odpuścił. Później wymyślił, że będzie niszczył ludzi którzy radzą sobie lepiej od niego, znów nie podołał
Zresztą drugie dno jest takie że pała bita musiała by przepraszać to uciekła jak szczur śmierdzący
  • Odpowiedz
  • 0
@janciopan @Dingik: Może faktycznie mam zryty łeb od tych afer, ale tak sobie myśle, że zawsze mógł robić vlogi z różnych wypraw, nikt by wówczas nie wciągał go w jakieś gówno, a nawet jeśli to zawsze mógłby to zlać tak jak zresztą zrobił to teraz. No ale tak, może po prostu nie chce sie w to bawić, tak jak mówicie ma pieniądze i nie musi już targać wszędzie za sobą tej
  • Odpowiedz
@Kroledyp:

Zresztą drugie dno jest takie że pała bita musiała by przepraszać to uciekła jak szczur śmierdzący


Niby za co? Jak najmocniejsze zarzuty wobec niego jakie wyciągnął baxton to boobsmen i wiadomości z aska co było już tyle razy przerabiane, że jestem w stanie sobie wyobrazić jak mówi "a, #!$%@? to, nie chce mi sie"
Chłop ma miliony, a będzie się kopał z debilami w kółko o to samo.

Później wymyślił,
  • Odpowiedz