Wpis z mikrobloga

  • 1
@Assiduus: nie jeśli nie wypłacę do 60 i nie mam zamiaru. Niech se lezayte drobne i pracują.

Na obligacje bym wrzucił to bym miał 50% mniej kapitału, 50% mniejsze oprocentowanie i 19% i tak bym musiał zapłacić
  • Odpowiedz
@Assiduus: @KwasneJablko Z tym PPK jest troche jak z tym OFE, też sie pięknie wszystko zapowiadało, a wyszedł niezły przekręt rudego
( ͡° ʖ̯ ͡°) jakoś średnio wierze w tak łatwy i szybki hajs, to już wole sam odkładać do przysłowiowej skarpety czy inwestować np na revolud w akcje coli i pepsi i zarabiać na dywidendach
( ͡º ͜ʖ͡º) albo w xtb
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: No tak ciemnenu ludowi nagadali, a w rzeczywistości środki zdeufradowali na swoje konta platfusy, bo środków z ofe w ZUSie nie ma, ale ofe było w latach 2010+ jak platforma miała pierwszą kadencje i grabież z oszczędności dotknął starszych mirków, którzy już w tamtych latach pracowali. Dlatego młodsi tego nie pamiętają i nie rozumieją afery, bo oficjalnie powiedzieli, że środki są na kontach w ZUS co jak już wspomniałem jest
  • Odpowiedz
@NowakPL: Napisał to, co usłyszał albo przeczytał, nigdy nie skorzystał, a ma najwięcej do napisania, to takie typowe dla zaściankowego Polaka, zwolennika Jarosław Polskę Zbaw.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale składki z OFE możesz do dziś odzyskać z ZUS nawet po zmarłym członku rodziny, który dokonał żywota swojego 20 lat temu, wystarczy odrobina zaangażowania i wiedzy. Ale ty sobie zapchałeś głowę jakimiś PiSowskimi pierdołami i na siłę
  • Odpowiedz
@NowakPL:

No tak ciemnenu ludowi nagadali, a w rzeczywistości środki zdeufradowali na swoje konta platfusy, bo środków z ofe w ZUSie nie ma


O #!$%@?. Powiem Ci tak. Ktoś Cie okłamał, a Ty w to uwierzyłeś.
  • Odpowiedz