Wpis z mikrobloga

  • 1
@Dzaa88: To już bliżej mojej wiedzy xD
@marsjanin2012 Nie, spokojnie tam byłem o jakiejś 10.00, tylko to było 2 lata temu.
@Darth_Gohan Cebula we mnie mocno. Pamiętam, że kilka lat temu miałem punkt przełomowy w Wieliczce. Podjechałem rano i od razu naganiacz wyskoczył, a byłem z 500m od celu. Myślę dobra, staję, dalej od kopalni to pewnie taniej. Taki #!$%@? xD
Okazało się, że bezpośrednio pod kopalnią było 2x taniej, a
@Iudex: Wieliczka to Krakusy, a Krakusy mają blisko do Zakopanego więc maja sporo wspólnego z naszymi ukochanymi Góralami xD

Ja tam chyba po prostu sprawdziłem jak jechałem jak wygląda parking i że cena za niego nie była jakaś gigantyczna więc po prostu stwierdziłem, że nie chce mi się szukać koło tego mostu i ogarnąć.

Natomiast w sobotę widziałem asa pod aquparkiem ktory z piskiem opon za drugim typem ruszył byleby biletu
  • 0
@marsjanin2012: Tam raczej nie ma żadnych promek. Jest ścieżka w Świeradowie, tam się wybieram. Najfajniejsza na jakiej byłem, to w słowackich tatrach. W Dolni Moravie jest spoko. Na moście też jeszcze nie byłem, więc m.in. dlatego chcę tam wpaść podobnie. A że Czesi golą okrutnie na wszystkim czym się da, to postaram się wydymać system xD
@Iudex: zdaj relacje bo bede tam tez jechal, kiedy sie wybierasz? No i polecam w opor jaskinie Punkevni czy jak tam im, Cz. Bardzo fajne do zwiedzenia. Bylem tam z 30 lat temu wiec moze sie juz zawalily, sprawdz przed wyjazdem :)