Wpis z mikrobloga

Ostatnio oglądałem na jutubie bandyckiej wilm jednej z gadających głów o polityce - Elizy Michalik - i to co mówiła idealnie wpasowuje się w szkolną. Otóż przytoczyła tendencję w poziomie zaufania społecznego do zawodu dziennikarza w PL. Na przestrzeni kilkunastu lat z czołówki najbardziej zaufanych zawodów dziennikarz spadł niemal na samo dno, nawet za polityków. Patrząc na te kretyńskie przedruki centaurzej propagandy trudno się dziwić. #kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Pochodząc do tego całkowicie serio, niezbite dowody na w/w teorię mamy podane jak na talerzu. Kłamanie w żywe oczy (rudy, rybcia) czy projekcje (ekopet) zahaczające o potężną schizofrenię.
  • Odpowiedz
@Isarico: @knurknurewiczpierwszy ogółem chciałem jeszcze dodać na ten temat, że przedrukowywanie tak prymitywnej propagandy szemranych ludzi zarabiających na ewidentnej patologii to jest o kilka warstw godnościowego iceberg'a niżej niż te wszystkie pudelki piszące o patogalach, starych burdelmamach i tym podobnych śmieciach dominujących dziś w "infotainment". Można powiedzieć, że udało się wywiercić głębszy otwór w szambie niż ktokolwiek inny
  • Odpowiedz
w sumie bawi, że Michalik, której udowodniono swego czasu bezczelne plagiaty i która zmieniła poglądy o 180 stopni mówi o zaufaniu społecznym do zawodu dziennikarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: ja doskonale wiem, że jest skrzywiona lewicowo, ale staram się co jakiś czas słuchać ludzi z różnych stron pod warunkiem, że dobrze władają polszczyzną, są w miarę przenikliwi i mają jakieś tam umiejętności krasomówcze. Podała prawdziwe dane
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: no tutaj na pewno nie będę dyskutował z tezą, bo jest jak najbardziej prawdziwa. Na naszych oczach zamiera zawód dziennikarza jaki rozumiemy. Tutaj na pewno można wskazać za kilka przyczyn - rozwój mediów społecznościowych, słabnące media mainstreamowe, rosnąca polaryzacja polityczna czy najzwyczajniejszy oportunizm pracowników mediów, którzy podczepiają się do partii politycznych. Jest coraz mniej dziennikarzy, a coraz więcej mediaworkerów i propagandzistów. I na dzieła takich mediaworkerów, którzy tworzą notki na
  • Odpowiedz
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: winny jest też mechanizm zarobkowania w internecie, miernikiem zarobku są zasięgi i ruch na stronach i sm co powoduje wysyp nic nie mówiących tytułów. Nawet nie wchodzę na jakieś bardziej rakowe portale, ale sama obserwacja np meczyki.pl na przestrzeni lat - kiedyś z nagłówka dowiedziałeś się o czym jest art, teraz większość nagłówków brzmi tak "Przyszłość makumby wyjaśniona? Jasna deklaracja zawodnika" a w arcie gunwo informacji, same spekulacje bez źródeł.
  • Odpowiedz