Wpis z mikrobloga

Hej, ostatnio kupiłem kolekcje Gothica na Steam. Nie udało mi się pograć zbyt długo bo już na bagnie trafiłem na krytyczny błąd - po zapisaniu widzę tylko ten losowy ekran gdzie nie da się ruszyć kamerą ani nic zrobić. Po wpisaniu komendy marvin, mam dostęp do kamery bohatera pod f4 a pod f6 ten widok co poprzednio. Grając na kamerze z f4 widok nieco skacze i nie da się wejść w normalne dialogi. Postacie stają a potem wracają do zwykłych zajęć, za to Bezimienny stoi zablokowany w miejscu z kamera jak w dialogi. Wszystko zapisywałem na jednym slocie, wiec nie moge wczytać. Czy ktoś miał taki problem, może pomóc? Win10 #gothic #bug
DosKapp4 - Hej, ostatnio kupiłem kolekcje Gothica na Steam. Nie udało mi się pograć z...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@DosKapp4: może doinstaluj uniona? Najprostszy sposób na mody to instalujesz spine podajesz ścieżkę do folderu i instalujesz kliknięciem potem przed odpaleniem oznaczasz które mają się włączyć. No union 4gb patch czy inne takie by się przydały raczej, czasem dx11 lub jego brak też powodują problemy.
  • Odpowiedz
@DosKapp4: wiesz co wydaje mi się że to już jest pograny save, doinstaluj jeszcze moda na sloty do save i pod f5 będzie ci się w kolejności kilka zapisywało a potem nadpisywało po kolei. Gothic to bardzo niewdzięczna gra i wysypuje się często warto mieć kilka back up-ów. Możesz jeszcze spróbować bezim odlecieć na f8 kawałek dalej albo przeskoczyć gdzieś za pomoca klawisza K.
  • Odpowiedz
Wszystko zapisywałem na jednym slocie


@DosKapp4: Gracze w gotika dzielą się na dwa typy - tych co zapisują na kilku slotach i tych co będą tak robić.
  • Odpowiedz