Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Wiewiórka odpulila mokrego ale w sumie jak tłumaczyła to miało to sens, poleciał przez tą swoją nieudolna sztukę podrywania. Wystarczyło żeby był naturalny a grał debila. W sumie to się cieszę bo już mnie drażnił jak fiks.
  • 11
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Pobudka pobudką, ale wydaje mi się, że @GoebbelsGoebbels ma trochę racji, gdyż w realnym życiu odpadłby w przedbiegach, a tutaj jednak ich zamkneli, poznali się, i może faktycznie być fajnym chłopakiem, wtedy dziewczyny często obniżają standardy wizualne. A odpadł, bo faktycznie był mega sztuczny w tym co i jak mówił, więc narracja Judaszów pasowała idealnie, by wzbudzić wątpliwości w Wiewiórze
  • Odpowiedz
Wyrzuciła go i była z siebie taka dumna, że go przejrzała, że on tylko grał, a jak powiedział, że naprawdę coś do niej czuje to zaczęła żałować i zrobiło jej się głupio, no totalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Benio_Czarodziej: czyli wiewiórka myśli o finale i wie że za nielubianymi nie staną? Dzban był nielubiany Daniel tak, teraz słyszała żeby Mokrego odpulic bo jakby go lubieli to by nie chcieli żeby odpadł? Taka cwana lisica? No nie wiem.
  • Odpowiedz