Wpis z mikrobloga

Ciekawe do czego ona w tym wieku doszła, bo beżowe dziecko to raczej punkty podwójnie ujemne w tej kategorii


@smk666: nie rozumiem, jak można być ojcem i mężem i pisać takie rzeczy...? Twoja żona wie, że wysiłek w wychowanie i opiekę nad waszym dzieckiem uważasz za zerowy wysiłek? Tylko dureń, który W OGÓLE nie angażuje się w opiekę nad dzieckiem mógłby tak powiedzieć. Dzieci rodziców jak najbardziej zmieniają i jak najbardziej
  • Odpowiedz
Myślisz, że laska wstała rano jako dziewica i wskoczyła na ciapatą kutangę? No nie, otóż zapewne najpierw przejechała się na niejednym p0laku, którzy zdradzają, albo mają syndrom piotrusia pana, który po pięciu latach "chodzenia", stwierdził, że on to się nie chce "angażować", a w ogóle to ona jest zbyt "nachalna", "przez lata osaczała go sobą, była atencyjna, nie dawała mu przestrzeni na rozmowy". No więc poszła do ciapatego - który też był
  • Odpowiedz
@atrax15: Jej pierwszym i jedynym sukcesem jest posiadanie dziecka. Trochę mało, jak na listę oczekiwań. Pani też niebawem do czegoś w życiu dojdzie. Do zderzenia z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
Chętniej bym zamieszkała z taką matką niż z jakimkolwiek facetem, bo większa szansa, że to będzie rzetelna i sensowna osoba.


@zbrodnia_i_kawa: śmiało, dogadaj się z jakąś i odejdź od swojego męża z którym masz kosę. Piszę to nieironicznie.
  • Odpowiedz
@smk666: Skoro ma dziecko to może i doszła, kto tam wie jakie były szczegóły poczęcia xD. A tak serio takie roszczeniowe, głupiomądre opisy to jest dno dna, ale najbardziej przerażające jest to, że są faceci którzy będą się zabijać o taką p0lkę.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa:

nie rozumiem, jak można być ojcem i mężem i pisać takie rzeczy...?

Oj się rozpisałaś. Gdzie ja napisałem, że to zerowy wysiłek czy ze dzieci nie są wyzwaniem? Ja tylko zwróciłem uwagę na fakt, że z punktu widzenia kandydata na partnera dziecko, w dodatku takie odstające od krajowego "standardu" to osiągnięcia jednoznacznie niekorzystne w przeciwieństwie do posiadania jakiegokolwiek majątku czy chociażby wykształcenia.

To tak jakby chłop jako swoje osiągnięcie podał
  • Odpowiedz