Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Tak dla mnie się przypomniało kiedy przypadkowo trafiłem na ten filmik z Zodiaka nagrany przez jakichś koksów. Podobno tam był wprowadzony zakaz nagrywania po wizycie innych yotuberów i nawet stosowna naklejka na drzwiach o tym informowała. Nagranie wrzucone 2 miesiące temu czyli znieśli lub też kamera w okularach czy inny bajer dobry (?). Zresztą wąsaty WSW też tam siedział i nagrywał jak żre kotlety z kawą
Barszczukarp - #kononowicz 
Tak dla mnie się przypomniało kiedy przypadkowo trafiłem ...
  • 5
  • Odpowiedz
@Barszczukarp: miała być też tabliczka "zakaz palenia przed budynkiem" ale jeden ze stałych bywalców na wieść o tym pomyśle krzyczał "nawet mi nie rób takich rzeczy na moim Zodiaku!" i ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu
  • Odpowiedz
@Barszczukarp: Jest przy drzwiach tabliczka o zakazie rejestracji dźwięku oraz obrazu. Ale nie wiem czy to się nie pojawiło po wizycie Ksiazula który pojechał po nich jak po mopru. Jeśli koksy nagrały to dwa miechy temu to już ten zakaz na pewno był.
  • Odpowiedz
  • 0
@NicolasLatifi: @fanpodlasia @gagarin_kosmonauta
Na 100 % to było po wizycie tego całego Książula (dlatego się o jego istnieniu dowiedziałem, bo nie siedzę w jutuberach na codzień), to akurat pamiętam jak afera wybuchła z tym związana bo gość ma bardzo duże zasięgi i na google maps szkolniacy ich spamowali potem w opiniach. WSW też sobie nagrywał już sporo później, a teraz taki pełnoprawny filmik. Po prostu mnie to tak na luzie zaciekawiło
  • Odpowiedz