Wpis z mikrobloga

Niekiedy realizacja projektu wymaga trochę więcej kombinowania niż zazwyczaj - na przykład: jak by tu połączyć stylistykę art deco z motywami związanymi z jeździectwem? I jeszcze wpasować to wszystko na małe pudełko na biżuterię tak, żeby zgodnie z życzeniem rezultat był baaardzo ozdobny?

Efekt końcowy na zdjęciach poniżej :) Projekt od strony graficznej skomponowałam ostatecznie w stylistyce witrażowej i czarno-złotej kolorystyce, pudełko dostało też ręcznie malowane, złocone zdobienia wypukłe, niewielki kamień księżycowy na przedniej ściance oraz szklane kropelki w narożnikach. Całość lakierowana, wnętrze wyklejone 100% wełnianym filcem i wyłożone trzema wałeczkami, ponieważ docelowa zawartość (pierścionek) jest dwuczęściowy - można go obejrzeć na zdjęciach @MishMashStudio666 tutaj.

Więcej zdjęć pudełka w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart ()

#rekodzielo #handmade #bizuteria #diy #hobby #tworczoscwlasna
Apaturia - Niekiedy realizacja projektu wymaga trochę więcej kombinowania niż zazwycz...

źródło: 02

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Martenzyt_waleczny: Może kiedyś poeksperymentuję ze skórą, ale póki co to nie moja kategoria materiału. Mój jedyny dorobek w tym zakresie to pudełko z elementami wycinanymi ze sztucznej skóry, ale to się raczej nie liczy ;)
  • Odpowiedz
@Apaturia: sztuczną skórę też chyba można farbować, ugniatać, nakładać wzorki

Fajne są, można zrobić wzór jak na skórze krokodyla albo coś takiego.

A skóra naturalna jest tania, możesz sobie popróbować bardzo fajnie się z nią pracuje
  • Odpowiedz
  • 1
@Majku_: Dziękuję! To był jeden z tych projektów, gdzie na początku miałam wątpliwości, czy kombinuję stylistycznie w dobrym kierunku. Ale rezultat ostatecznie przypadł do gustu :D
  • Odpowiedz
@Apaturia: stylistycznie art-deco to zupełnie nie moja bajka, ale efekt końcowy jest naprawdę super, cieszy oko zarówno ogólną formą, jak i świetnym kolorem :) Także nie dziwię się zadowoleniu i gratuluję ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Euphor: Zależy od rodzaju i czasochłonności wykonania zdobień (zwłaszcza zdobień wypukłych), no i oczywiście od rozmiaru pudełka - ogólnie od ok. 100 zł w najprostszym wariancie w górę. Pudełko można też dowolnie spersonalizować, dołożyć przegródki, zapięcie zewnętrzne, co kto lubi ;)
  • Odpowiedz