Wpis z mikrobloga

#yanek #zwrotnaskarb

Wczoraj oglądając Łukasza i myśląc o tym wszystkim to powiem Wam, że zauważyłem jedną rzecz.
Łukasz znalazł sobie wręcz „zajebistą” osobę, która mogła go wybić.
Przy naszym yanku prawie każdy wypada lepiej.
Koleś jest tak parszywy i zachłanny, że nie wiem, czy w środowisku cumperowym jest druga tak bardzo odklejona osoba.
I mamy Łukasza - miłą osobę, naturalną, z pieskiem, która za cel obiera podróż, a nie zbieranie jak największej ilości złota i nachapanie się.
Nawet taki drobny gest jak zaproszenie yanka jako pierwszy do restauracji (pomimo nie znalezienia wtedy jakiejś dużej ilości pieniędzy na plaży) pokazuje, że jest to w sumie spoko gościu.
Filmy ma też sensowniejsze, bo nie ma durnych wstawek z armwrestlingu oraz jedzenia, pokazuje o wiele więcej rzeczy oraz widoków niż yanek.
Gościu ma już z 2k subów, jak dalej tak dobrze pójdzie to się ładnie rozrośnie.
Oby, wtedy naszemu rudemu koledze ładnie by dupka pękła.
  • 5
  • Odpowiedz
Koleś jest tak parszywy i zachłanny, że nie wiem, czy w środowisku cumperowym jest druga tak bardzo odklejona osoba.


@fernandoo: pooglądaj sobie niektóre kanały kamperowców. Oni wprost mówią, że wszystko powinno być za darmo. Jak gdzieś właściciel terenu (czy to prywatny czy miasto) wprowadzi opłaty za parkowanie, to jest to odbierane jako zamach na ich życie. Tak z pamięci to na szybko #madziaboho czy #kampermaniak.

KamperManiak
  • Odpowiedz
@jerzu70: JEstem w trasie po kilka miesięcy w ciągu roku i nie widzę tego problemu. Są lokalne zakazy - np w KAzimierzu Dolnym - spowodowane debilizmem ludzi. Np teraz, stoje sobie w mieście powiatowym, na pustym parkingu, 1km od centrum. Parking jest darmowy, duży i z dala od drogi. Jest nawet kran z wodą, z którego skorzystam później :)

Wszystkie te hasłą, że nie można, że cebula itd są o dupę
  • Odpowiedz
Jak gdzieś właściciel terenu (czy to prywatny czy miasto) wprowadzi opłaty za parkowanie, to jest to odbierane jako zamach na ich życie.


@jerzu70: Z opłatami to się zgadzam. Większość EU nie ma problemu, że stoisz na publicznym parkingu i śpisz w aucie oczywiście poza miejscowościami mocno turystycznymi. Chyba, że ludzie robią syf niesamowity to wtedy są wprowadzane zakazy jak w Chorwacji, a u nas to ino żeby zarobić. Jestem na kilku
Kamilek2323 - >Jak gdzieś właściciel terenu (czy to prywatny czy miasto) wprowadzi op...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@MacGyver007 też to właśnie zauważyłem, że yanek jakby się bał reklamować Łukasza
chyba się skapnął o co chodzi i siedzi cicho, tylko Borysa reklamuje 😂
chociaż jego reklamować to powinni wszyscy, ale u reklamę u niego trzeba zasłużyć, ruda menda
  • Odpowiedz