Wpis z mikrobloga

@BarBer1987: Chyba mężczyzna :))) Singielki żyją dłużej nie bez powodu. Właśnie dlatego, że nie muszą się z męską patolą użerać :)))

@500minus Lecz się psycholu. Powinieneś w zakładzie zamkniętym siedzieć. Jak nie umiesz nad sobą panować to się nie nadajesz do egzystowania w społeczeństwie i nikogo nie obchodzi fakt, że nie masz gdzie wsadzić swojego flaka. C!pska z przydziału nigdy nie dostaniesz.
Lecz się psycholu. Powinieneś zakładzie zamkniętym siedzieć. Jak nie umiesz nad sobą panować to się nie nadajesz do egzystowania w społeczeństwie i nikogo nie obchodzi fakt, że nie masz gdzie wsadzić swojego flaka. C!pska z przydziału nigdy nie dostaniesz.


@WyzwolonaPodrozniczka: Ale ja bardzo dobrze nad sobą panuję, lepiej niż większośc ludzi, wolę nie bzikać niż być przemocowcem - to jedna z głównych przyczyn dlaczego mój model psychologiczny został odrzucony przez femoidy.
@500minus: Nie wolisz nie bzykać, tylko nie masz innej alternatywy. Nie mów, że coś wolisz, bo jesteś na to skazany. To Chady mają wybór :))) A odrzucony nie jesteś na pewno ze względu na fakt, że nie stosujesz agresji bo to akurat atut, tylko zapewne z powodu aparycji i mało interesującego charakteru. No i z wypowiedzi jasno wynika, że masz zerowy poziom empatii a to też nie jest pociągające. Widocznie nie
Nie wolisz nie bzykać, tylko nie masz innej alternatywy. Nie mów, że coś wolisz, bo jesteś na to skazany. To Chady mają wybór :))) A odrzucony nie jesteś na pewno ze względu na fakt, że nie stosujesz agresji bo to akurat atut, tylko zapewne z powodu aparycji i mało interesującego charakteru. No i z wypowiedzi jasno wynika, że masz zerowy poziom empatii a to też nie jest pociągające. Widocznie nie masz tego
@500minus: Serio trzeba cię do pracy gonić? Sam z siebie nie masz na tyle pasji ani ambicji, żeby coś zrobić ze swoim życiem i coś sobą reprezentować, tylko traktujesz to jako jakąś karę? Nic dziwnego, że żadna dziewczyna się nie interesuje, bo kto by chciał być z leserem i obibokiem?
@WyzwolonaPodrozniczka: Dlaczego miałbym wspierać będąc nieprzymuszonym system który mnie nienawidzi i chce mojego zniszczenia? Po to aby takie p0lki jak ty puszczały się z południowcami i piły sobie drinki? Powodzenia w szerzeniu lewackiej propagandy skażonej konserwatywną martyrologią.