Wpis z mikrobloga

Jako że ostatnio umówiłem się z ex po 2 tygodniach od zerwania to im wiecej o tym myślę tym bardziej ogarniam jak głupi to był pomysł. Spotkanie dziś o 16:30 a wszystko co chciałem jej powiedzieć straciło sens. Prawda jest taka że gdyby mnie kochała a to by ze mną nie zerwała tylko zaproponowałaby zmiany.
Dodatkowo to ona zerwała a teraz mam wrażenie że tracę godność człowieka i zaczynam się płaszczyć.
Jednak jakby nie patrzec to przez te 2 lata z nią dość mocno się rozwinąłem. Pewność siebie wzrosła, kompleksy na temat wyglądu znikneły ogólnie bardziej komunikacyjny się zrobiłem.
Mimo że nadal ją chce odzyskać to de facto gówno mogę zrobić jeśli ona nie chce. Żal jest tak że się przy niej rozwijałem i było inaczej niż przy pozostałych wcześniejszych moich związkach. Dodatkowo nie wiem co robiła przez te 2 tygodnie.

W sumie pewnie od jutra i tak wróce na #tinder wybór mam duży bo ponad 150 par w niecały tydzień. Więc znajdzie się coś dla chłopa.
#ex #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: skoro masz szansę na inna to się ciesz...
Ja po zerwaniu nie mogę nikogo znaleźć, a moja samoocena szoruję po dnie ()
Naprawdę jeżeli sobie radzisz na obecnym rynku matrymonialnym to znaczy,że jesteś w top10% facetow - to powód do dumy
  • Odpowiedz
@Malenaa: No i ? Ja przykładowo wygrałem na loterii umysł ścisły i dzięki temu dość łatwo udało mi się zarobic przyzwoite pieniądze
Leo Messi wygrał na loterii ogromny talent do grania w piłkę i stał się jedna z największych legend piłki nożnej
To ,że coś przychodzi nam latwo,a jest nieosiągalne dla innych to nie powód żeby nie doceniać tego
  • Odpowiedz
Ona sama nie wiem czemu zerwała. Stwierdziła ze ją ograniczam mimo że jak sama przyznała nigdy jej nie ograniczałem.


@Yurakamisa: nie szukaj logiki w kobiecie one sa z nas zrobione nie sa czlowiekiem tak samo jak my w takim sensie
  • Odpowiedz