Wpis z mikrobloga

#nowapraca #pracbaza #rekrutacja
Mam dość swojej pracy, w kulminacyjnym momencie mojego #!$%@? zaczęłam rozsyłać CV jako handlowiec, 4 lata doświadczenia w sprzedaży b2b, dwa języki obce ang i niemiecki, mgr zarządzania.
Aplikowałam do pracy jako handlowiec z ang, zaproszono mnie na rozmowę, na rozmowie przedstawiono mi ofertę z językiem niemieckim . Specyfika pracy podobna ale w innym języku. Rozmowa trwała 1h i raczej odbiór był pozytywny, po rozmowie od przyszłego niedoszłego kierownika dostałam maila, abym przemyślała sprawę z nadzieją że zdecyduje się podjąć współpracę. Kolejnego dnia odpisałam z wyrażeniem obaw odnośnie języka, nie jest na wystarczającym poziomie -nie sprawdzali tego. Zadzwonił zaraz po odczytaniu maila, z info że widzi mnie w swoim zespole, że język solidne podstawy mi wystarczą, nauczę się w trakcie. On nie będzie tego oceniał, i wręcz mnie namawiał. Pogadaliamy sobie pośmialiśmy się, ale jakby dalej nikt z HR nie odzywał się do mnie w sprawie konkretnej oferty, czy zgadzają się na hajs jaki chce, czy nie (o to gościu też pytał, czy ktoś się odzywał, i że on im przekaże, że ze mną gadał). Telefonicznie powiedział mi że nie będzie problemu z hajsem, bo pasuje im moja osoba, a on miał za zadanie mnie zaopiniować. Mam kontakt do gościa. I l kuzwa nie wiem, mam czekać na info od gościa? Od HR? Sama się dopytać? Na rozmowie i dzień po wręcz mnie namawiał, a teraz cisza. Nie mam tak naprawdę konkretnej oferty, tylko takie gadanie luźne. Co prawda wakatu na to stanowisko nie było, stworzy się jakby pode mnie, głównym powodem jest moje doświadczenie w podobnej branży i znajomość języka niemieckiego i dyspozycyjność na wyjazdy. Chciałabym tą robotę mimo, że to skok na głęboką woda, ale no jak spadać to z wysokiego konia XD doradźcie mi cóż zrobić, bo w sumie to moja pierwsza zmiana pracy, mam 26 lat, 4 lata przepracowałam w jednej firmie, zaczęłam w trakcie studiów, i wypadłam z obiegu xd a zmiany pracy nie planowałam tak szybko, ale taka okazja może się szybko nie trafić
  • 2
  • Odpowiedz