Wpis z mikrobloga

Słuchajcie oglądałam kilka ostatnich odcinków i nie wiem co działo się wcześniej ale może mi ktoś wytłumaczyć: czy Dominika odrzuciła Kubę bo ja za bardzo adorował i zapewniał o swoich uczuciach mimo że sama była nim zainteresowana? Bo nie czaję czemu ona go wywaliła. #hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Uznała, że jego uczucie było nieszczere. Ludzie #!$%@?ą się w różnym tempie, ale oglądając też tak to wyglądało, że nagle uczucie rozkwitło w czasie, gdy mają odpaść faceci. No i okazywał te swoje emocje w taki jakby zaprogramowany sposób, chociaż może po prostu tak ma, ale nie wyglądało to naturalnie.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Odrzuciła go bo tak jej poradziła Natalka. Już wcześniej odrzuciła Antka chociaż też być może mogła mieć z nim romantyczna relacje a wybrała kolegę bo tamta jej tak poradziła.
  • Odpowiedz
@Lolek1011 ja rozumiem to tak: ona nie czuła że jest wiarygodny i autentyczny. Gościu moim zdaniem uczy się testów z youtu.be albo coś, nie był pewny siebie tak na prawdę i autentyczny , trafił na podatny grunt laski która słucha koleżanek a nie swojego serducha. Noże jakby byli sam na sam to było by inaczej, może brakowało tam przestrzeni? Wiem że ona nie lubi takich egocentrycznych zachowań
  • Odpowiedz
  • 2
@zdenix333 @BigShow @psingwina @ddonewry927 tak myślałam że może ja trochę osaczył ale jednak wydawała się nim dość zainteresowana (nie pokazywała odrzucenia jak np Mongolia Krzysiurem) dlatego się zdziwiłam. Noi wplyw grupy. Słabo trochę bo całkiem fajny wydawał się ten Kuba. Ale tak jak mówię nie oglądałam wcześniej więc nie znam dobrze kontekstu. Dzięki za odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: 1. To wyglądało trochę jak powtórka z Antkiem gdzie ukatywnił się bardziej jak był zagrożony odpadnięciem
2. Kuba chyba zdecydowanie jej się bardziej spodobał jak był sobą a nie odstawiał te tańce godowe rodem z podręczników uwodzenia
3. Za bardzo skupił się za zapewnieniach zamiast po prostu spędzać z nią czas
  • Odpowiedz
@Lolek1011: bo powiedział krótko przed RR że jest niestabilnie emocjonalnie,
to jak było widać bardzo ją wqrwiło,moim zdaniem te słowa przelało czarę goryczy niestabilnej lasce ,urażona duma wyje....ła Kubusia
  • Odpowiedz