Wpis z mikrobloga

  • 0
@WykopanyDzon: Tak też może być. Ale w takim wypadku ten przebieg byłby jeszcze bardziej imponujący. Jazda w ruchu miejskim kładzie na silnik 3-4x większą presję (w przypadku diesla bardziej 4x), niż niewysilone trasy (na tempomacie i zgodne z ograniczeniami prędkości, z dala od czerwonego pola).
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: Powiedz mi jak wiele Fabii jeździ z naklejką 110 na tylnej szybie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niech będzie, jeszcze na potrzeby fotki za przednią szybę narzucę czapkę z daszkiem z napisem definiującym chyba ostatecznie, że to moje auto.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Jak zobaczę na żywo to uwierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłoś się jak będziesz w Wawie to wymacam czy tam masz folię czy tylko bajeczki piszesz (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: Po zostaniu niesłusznie zbanowanym z wykopaki, zastanawiam się nad ustanowieniem fabiopaki. Jeśli zdecyduję się na to, zgłoś się i może wygrasz przejazd ;)
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Ty mi tu nie mydl oczu. Jak przyjedziesz do wawy to masz się zgłosić by kierowca no 1 na wykopie mógł ci przyznać odznakę autentyczności (lub mistrza trollingu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przewieźć to ja ciebie mogę to zobaczysz jak ciągną dwa kartony mleka (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Jeździłem sporadycznie w poprzedniej firmie fabią III w kombi z silnikiem diesla 90KM - jechało bardzo żwawo, osoba, która te auto miała deptała cały czas w podłogę, to przelotowa 190km/h na autostradzie nie była czymś niezwykłym. I potwierdzam, jechało się tym stosunkowo wygodnie, jakby to nie był segment B, ale z tym silnikiem 1.0 60KM, to ja nie wiem, czy dałbym radę zrobić dłuższą trasę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@booolooo: No na pewno 90 KM to więcej niż 60. Ale w 2022 nie było do wyboru diesla do Fabii, a nawet jakby był, to bym nie kupił bo pewnie nawet 1) mały diesel byłby droższy o 10 tys. a miałem ograniczony budżet 60 tys (finalnie wyszło 68 tys.), czyli by nie starczyło, 2) tankowanie małek benzyny w lpg i tak wychodzi ciut taniej od tankowania małego diesla.
  • Odpowiedz