Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #bekazlewactwa
no zaj%@$sta ta wasza koalicja po prostu beka0%.
Najpierw po 3d i lobbing wiatrakowy a teraz po i wspaniały minister psl robi laske deweloperom.
Dobrze że wraz z wiekiem uświadomiłem sobie że w tym kraju się niczego nie dorobię.
Ale za to będę zasuwał na socjale, invitro, deweloperów, ukry, dopłaty do ev, zielone g.
A już od kolejnego roku dodatkowe opłaty od moich blisko 20 letnich gratów no cudownie cudownie
patryk-milanoyt - #polityka #wybory #bekazlewactwa
 no zaj%@$sta ta wasza koalicja po...

źródło: 313718e90e4f2ed114f73f2d0a41f6d3f8c92ce6fc7d08041f044dd210bfcc2d

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: trochę głupio wybijać cię ze swojej bańki, ale jak dorobiłeś się jedynie 20-letnich gratów to w tym mistycznym wolnym rynku nie osiągnąłbyś także zbyt wiele

  • Odpowiedz
@colliee: jakiej bańki? Nie oddałem nigdy głosu na nikogo z po, od około 2018 zacząłem je%* pis, o jakiej bańce ty mówisz możesz mnie obrzucić symetryzmem.
I przepraszam bardzo ale od moich 20 gratatów się proszę odhehe jeden który mam od 19 urodzin za własną kasę wszytko na siebie nawet, to było w pierwszej kadencji pisu i żyło mi się jakoś lepiej, a teraz raczej nie sprzedam bo trzeba zapłacić za
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: nie pytałem o historię Twojego życia. Tak tylko strzelałem, że może wierzysz w najświętszą niewidzialną rękę wolnego rynku, w którą nie wolno nigdy ingerować. Jeśli źle oceniłem to przepraszam
  • Odpowiedz