Wpis z mikrobloga

OSTRZEGAM BRZYDKIE ZDJECIA JESLI KOGOS TRIGGERUJĄ JAKIES DERMATOLOGICZNE SPRAWY

Matkę coś #!$%@? trzy dni temu jak była na działce (skraj lasu, jeziorko obok, dużo różnego gówna może fruwać). Z tym, że w ogóle nawet nie poczuła tego ugryzienia - z początku wyglądało to jak mały krwiak albo pieprzyk (dzień 1 w komentarzach) i przez pierwszą dobę nie budziło niepokoju, ale wczoraj rano noga spuchła fest i cały ten punkt ugryzienia się rozlał po całej łydce, zaczerwienienie wielkości talerza obiadowego. Wrzuciłem ją na antyhistaminy doustnie, poje wapnem, kupiłem fenistil i hydrokortyzol i dzisiaj wygląda to jakby nieco lepiej (jaśniej) no i zastanawiam się czy mogę zrobić coś jeszcze no i przede wszystkim - co to było za paskudztwo co ją tak uwaliło? Zdjęcia dzień po dniu w komentarzach, zdjęcie z dzisiaj dodaję jako pierwsze z góry.

#medycyna #pytanie #kiciochpyta #lekarz no i może #las
Kremufka2137 - OSTRZEGAM BRZYDKIE ZDJECIA JESLI KOGOS TRIGGERUJĄ JAKIES DERMATOLOGICZ...

źródło: temp_file2707399733357066237

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: meszka, mialem tak samo dwa lata temu, tyle ze na rece, wewnetrzna czesc przedramienia. Jezdzilem sobie kosiarka kolo krzewow, wydawalo mi sie, ze sie nadzialem na jakis badyl. Lekkie zaczerwienienie, kropla krwi. Caly dzien nic. Po nocy obudzilem sie wlasnie z takim czrwonym plackiem i jakby mi ktos reke napompowal. Jak mowisz wapno, ale zamiast fenistilu masc na gojenie ran. Po kilku dniach zeszlo, nie pamietam, cos kolo 4. Ale
  • Odpowiedz