Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chcę się wziąć za zrobienie prawa jazdy i mam w związku z tym kilka pytań, będę wdzięczny za pomoc i wskazówki, bo trochę mnie to przerasta na chwilę obecną.

1. Wiem, że muszę założyć Profil Kandydata na Kierowcę. Czy mogę to zrobić zanim w ogóle zapiszę się na kurs? I czy można to zrobić całkowicie zdalnie?
Żeby nie było, próbowałem to rozkminić na własną rękę, ale nie znalazłem w internecie dostatecznie klarownych informacji, więc może ktoś mógłby mi to wytłumaczyć jak krowie na rowie.

2. Z tego, co się dowiedziałem, to teorię można zrobić całkowicie na własną rękę (niektóre szkoły ponoć w ogóle nie organizują nawet żadnych szkoleń w tym zakresie). Czy rzeczywiście mógłbym się tego nauczyć samodzielnie, a potem zwyczajnie zapisać się na egzamin z teorii? I dopiero po tym zapisać się na kurs gdzie uczyłbym się praktyki? Napiszcie proszę jak to wyglądało w waszym przypadku, bo naprawdę nie wiem jak to ugryźć i jakie podejście jest najlepsze. Po prostu pomyślałem, że fajnie by było pyknąć sobie tą teorię samodzielnie, a potem zapisać się na kurs i z lżejszą głową na spokojnie uczyć się tylko do egzaminu praktycznego.

3. Chciałbym wykupić sobie dostęp do pytań teoretycznych/testów na jakiejś stronie. Co polecacie? Google wypluwa w pierwszej kolejności strony takie jak teoria.pl czy zdamyto.com

#prawojazdy #naukajazdy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): 1. Osobiście w wydziale komunikacji. Zakładają od ręki musisz mieć tylko zdjęcie, badania i jakiś dokument tożsamości.
2. Ja tak robiłem. Ogarnąłem teorie na zdamyto.com w jakieś 3-4 dni. Egzamin za pierwszym razem poleciał i robiłem go jakieś 5 minut.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
możesz założyć profil zdalnie, teoretycznie... w praktyce nie polecam, w wydziale komunikacji robisz to od ręki, w internecie czekasz na decyzję nawet dwa tygodnie, po tym czasie możesz dostać nakaz poprawki na przykład rozdzielczości zdjęcia, czy rozmiaru podpisu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do wykładów, decyzja należy do Ciebie - Ty się znasz najlepiej jak lubisz się uczyć. ja wybrałam wykłady (lubię słuchać) i nie żałuję, dzięki temu
@mirko_anonim: Co do testów online. Jak robiłem niedawno na A, to szkoła mi wykupiła dostęp na imageprawojazdy.pl i tam miałem (nieobowiązkowe) wykłady i testy. Ogólnie polecam, wygląda jak na prawdziwym egzaminia i nie jest takie drogie.