Wpis z mikrobloga

@500minus: Ale gdyby dołączyła się do rechotu to byś pewnie po niej jechał? Taki wasz obraz, fanatycy - nie potraficie się zgodzić z kimś kogo uznajecie za wroga, nawet gdy mówi waszym głosem.
  • Odpowiedz
@Charz: I tak i tak po niej jadę. Nie jestem po prostu debilem - jak ktoś mi obetnie palec i obieca że drugiego nie obetnie to zwyczajnie mu nie uwierzę.
  • Odpowiedz
@500minus: tylko jechanie po niej z tej okazji że napisała coś z czym się akurat zgadzasz, świadczy tylko o głębokości osadzenia gwoździa w twoim mózgu. Pomijając już pseudo spiskowy wysryw o konieczności poprawienia pozycji w "nowym społeczeństwie", cokolwiek to miałoby znaczyć.
  • Odpowiedz
@Charz: Jaki pseudo spiskowy? Żyjemy w czasach przemian systemowych, każdy medialny menel (taki jak majastasko) stara sobie zjednać rzeszę popleczników dla własnej korzyści. To że w europie pojawiła się fala liberalizacji mężczyzn spod opresji femoidów nie oznacza że każdy koniunkturalny szczur coś na tym zyska. Femoid który bierze udział w walkach mma krytykuje przemoc - ffs.
  • Odpowiedz
@Henson_: mnie bardziej uderza powód tego zajścia: mąż z żoną #!$%@?ą się w domu o to że glosowali na przeciwne sobie partię polityczne, a ci którzy narracją tą polsko-polską wojnę(media, w tym przypadku akurat TVN) cisną z tego na wizji.

To jest dramat #!$%@?, jak głowy zaczną lecieć na ulicach bo się plemiona zradykalizują, to tez się będą śmiać z tego?
  • Odpowiedz
@500minus: Nie będzie żadnego nowego społeczeństwa - buksujemy cały czas w miejscu bez jakichkolwiek oznak poprawy, populizmy i skrajności zawsze będą dla większości odbiorców bardziej atrakcyjne od głosów zniuansowanych i uczciwych intelektualnie, pseudonauka i antyracjonalizm będą zawsze miały miejsce przy stole bo są proste i przystępne, a większość nigdy nie będzie w stanie przemóc niechęci i uprzedzeń do osób z drugiej strony wyimaginowanej barykady, czego sam jesteś najlepszym przykładem. Jako społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Charz: Nie używaj mądrych słów których nie rozumiesz oskarku. Przecież to ty jesteś kompletnym denialistą racjonalizmu negując postęp technologiczny i wynikający z niego postęp społeczny, ale wiadomo jak tego drugiego się bardzo boisz w sytuacji gdy całą swoją pozycję budowałeś na grzbietach tych którzy byli gorzej postrzegani przez femoidy ze względu na estetykę.
  • Odpowiedz
@500minus: Nie neguję postępu technologicznego, neguję określanie obecnych przemian społecznych mianem postępu. I wyjaśnij mi, jak zbudowałem cokolwiek na grzbietach innych ludzi (szczególnie według kryterium atrakcyjności) bo jak sięgnę pamięcią, to mam przed oczami jedynie własną ciężką pracę.
  • Odpowiedz
Co sie stalo ze maja stasko mezczyzn broni


@Henson_: nic się nie stało

@blargotron @WielkiNos @Diamond-kun
Staśko nie broni facetów.
Ona po prostu podpina się pod każdy temat o którym robi się głośno, a że czasami trafi i niektóre dotyczą facetów to można mieć mylne wrażenie że ich broni.
Gdyby faktycznie tak myślała to nie udostępniała by na swoim FB oraz IG fałszywych oskarżeń o gwałt w stronę doktoranta Marcina Kozaka
  • Odpowiedz