Wpis z mikrobloga

przyznaję, że w uniwersum kamperozbieraczy nie do końca ogarniałem skąd beka z Odyna czy Korsira, bo to takie zwykłe chłopy z dosyć nietypowym hobby, ale jednak im więcej obejrzałem życia z pasji to jednak ten cały Yanek to jest taki asior, że nie dziwię się, że stał się tutaj lolcow xd

#odyn #korsir #yanek
  • 9
  • Odpowiedz
@yahoomlody: No Yanek to jakość nieznana wcześniej w tym uniwersum. Wcześniej Odyn miał momenty Yankowania, ale teraz już mniej więcej skleił bryłę czego unikać w swoich produkcjach (tak mi się wydaję ostatnio) i wrzucił bardziej na luz. Janek to jest naprawdę ewenement na skale kraju. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yahoomlody: A Korsira to akurat pokochali typowi przyperdalacze wykopowi. Można całymi dniami wypominać mu brak konsekwencji w działaniach, on robi po swojemu co jeszcze bardziej napędza ruch. Turas to idealny przykład
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Yanek najlepsze odcinki miał z budowy kampera. Ja w nim widziałem siebie, jak naprawiając swoje gruchoty na początku podchodziłem starannie a później robiłem na #!$%@? tylko żeby się trzymało. Wysoka klasa druciarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz