Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych co grają w słuchawkach i okularach. Nie wbijają się wam się zauszniki od okularów w głowę siedząc w słuchawkach nausznych? Nie wiem czy to wina źle dobranych oprawek, czy moich słuchawek, ale nie jestem w stanie normalnie mieć założonych okularów i na to założyć słuchawek bo mi się strasznie wbijają w głowę. Widziałem że wielu np. pro graczy czy streamerów tak właśnie gra i chyba im to nie przeszkadza.
#pytanie #okulary #csgo #sluchawki
  • 6
  • Odpowiedz
@well_being: nigdy tak nie miałem, ale sporadycznie jakieś tam wpijanie czułem. Nie powodowało to jednak dyskomfortu.

To pewnie zależy od bardziej słuchawek niż oprawek, ale można pokminić nad obiema tymi rzeczami.
  • Odpowiedz
@well_being: może masz słuchawki które dość mocno przylegają, w takiej sytuacji może być dyskomfort. Nie wiem czy są jakieś testy z jaką siłą słuchawki przylegają do głowy, ale mógłbyś się wybrać do jakiegoś sklepu typu media markt ze strefą dla graczy i przymierzyć kilka modeli
  • Odpowiedz
  • 1
@well_being musisz więcej trenować siedzenie przed komputerem w słuchawkach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) od zawsze noszę okulary więc może już dawno się przyzwyczaiłem ale nawet po kilku dobrych godzinach zero problemu. Słuchawki ISK HD9999 (mają mega wygodne te nauszniki)
  • Odpowiedz