Wpis z mikrobloga

@BornToDie69 mi brakuje fajnej apki do organizacji szafy i planowania outfitów, wszystkie jakie do tej pory sprawdziłem są jakieś takie pokomplikowane albo zupełnie nie robią tego co chce. Najlepiej by można było zrobić zdjęcia, żeby ono automatycznie wycinało tło i potem żeby był jakiś prosty planer stroju od głowy do dołu i tyle. Sortowanie np. po rodzaju (bluzy, koszule itp.), jakieś info typu marka kolor itp. To tak jeśli o mnie chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Rasteris Kurcze robić do tego oddzielną apke trochę nie wiem czy nie mija się z celem. Wchodzisz w aparat w telefonie, skanujesz kod kreskowy (jeżeli aparat ma taką funkcję, jeżeli nie to apka Skaner Kodów QR)i przenosi cię do Googla, co to za książka i zawsze na pierwszej stronie znajdą się też opinie.

Zdjęcie ze skanera kodów QR. Od razu kuma że to książka
BornToDie69 - @Rasteris Kurcze robić do tego oddzielną apke trochę nie wiem czy nie m...

źródło: temp_file4035292870448281438

Pobierz
  • Odpowiedz
@BornToDie69:

Bardzo prosta i lekka apka zbierająca darmowe oficjalne streamy głównych stacji TV w Polsce - TVP, TVN itd, które zawsze, pewnie i za darmo będą działać w tym w tle i przy wygaszonym ekranie. Wiem, że jest sweet TV za darmo na 7 dni ale gdy raz na jakiś czas chcę na coś zerknąć na telefonie to akurat trzeba tam wklepywać maila.
  • Odpowiedz