Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: ale dzwiek przestrzenny zalezy od zrodla, nie od sluchawek. W kazdych sluchawkach masz po jednym glosniku na ucho. Kazde sluchawki obsłużą dzwiek przestrzenny jesli zrodlem jest np. atmos for headphones
@ksiak wiem, przerabiałem temat przy rozstawianiu głośników 5.1, każdy dźwięk ze streamingow jest stereo ale mi chodzi tu stricte o gry które już jednak obsługują dźwięk przestrzenny.
@emjot86 ale jednak opisy różnych słuchawek kładą mocny nacisk na opisywanie ich jako 7.1 dlatego wydaje mi się że jednak musi być różnica w budowie dzięki czemu lepiej to „symuluje” dźwięk przestrzenny.
@TadzioNorek: Jak masz taką możliwość to polecam mikrofon wziąć osobno, dzięki temu będziesz miał większy wybór jeżeli chodzi o słuchawki a i sam mikrofon imho wygodniejszy jest osobno.
Co do samych słuchawek to do gierek pewnie będziesz chciał coś otwartego, obczaj Somic V2, akurat w budżecie ci zostanie z 50 cbl na mikrofon
każdy dźwięk ze streamingow jest stereo a


@TadzioNorek: nie, nie każdy dźwięk ze streaminug jest stereo.
NAtomiast ten filmik ma Ci pokazać, że na słuchawkach wystarczy stereo by doświadczyć dźwięku przestrzennego.
ale jednak opisy różnych słuchawek kładą mocny nacisk na opisywanie ich jako 7.1 dlatego wydaje mi się że jednak musi być różnica w budowie dzięki czemu lepiej to „symuluje” dźwięk przestrzenny.


@TadzioNorek: nie ma żadnej różnicy. To jest ściema która ma za zadanie wyciągnąć więcej kasy i to się sprawdza.